Tato rubrika je pro zájemce o práci realitního makléře.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Jaký je plat realitních makléřů?

Jaký je plat realitních makléřů?

Příjmy realitních makléřů se výrazně liší. Nejlepší makléři RE/MAX vydělávají přes 600 tisíc Kč měsíčně a nejhorší makléři nula. Průměrný výdělek na hlavu je v naší kanceláři 74.000 Kč/měs. před zdaněním (za období leden až prosinec 2023). Ve statistikách nejsou začínající makléři. V čem je tedy takový rozdíl v příjmech makléřů?

Kolik lidí prodává nemovitosti přes realitní kanceláře?

Kolik lidí prodává nemovitosti přes realitní kanceláře?

Na portálu Bezrealitky.cz se dočtete, že čím dál tím více lidí prodává nemovitost bez realitní kanceláře. Může to působit, že dny realitních makléřů jsou sečteny. Nic takového se však neděje. Dobří makléři mají práce víc než dost. Kolik lidí prodává přes realitní kanceláře. Ochota využít služeb realitní kanceláře V Česku odhadujeme, že cca 60 % […]

Mentalita obětního beránka, spolehlivý zabiják úspěchu

Mentalita obětního beránka, spolehlivý zabiják úspěchu

Myšlení obětního beránka je velmi nebezpečné pro váš úspěch. Pokud ho máte, zbavte se ho. Nebo jste odsouzeni celý svůj život být neúspěšní. Tento článek jsem napsal pro lidi, kteří se domnívají, že nemají dobré podmínky pro svůj úspěch nebo, že jim je dokonce bráněno v úspěchu. A také pro ty, kteří pracují nebo žijí s obětními beránky.

Mají realitní makléři budoucnost?

Mají realitní makléři budoucnost?

Lidé dnes mají spoustu možností prodat si nemovitost svépomocí. Může se zdát, že dny realitních makléřů jsou sečteny. Nic takového se však neděje. Naopak, naše tržby rostou a dobří makléři mají práce víc než dost. Má práce makléře budoucnost? Realitní trh se nikdy nezastaví Vždy se dá dělat dobrý realitní byznys. Někdy se prodává méně, […]

I TOP makléři měli někdy těžké začátky

I TOP makléři měli někdy těžké začátky

Když jste mladí, v realitách začínáte a nemáte žádné zkušenosti s obchodem, mohou být začátky v realitách těžké. Ne jinak tomu bylo i u zakladatele společnosti REMAX Davida Linigera. Jeho začátky byly hrozné, a přesto se stal TOP makléřem. Co způsobuje, že se z neúspěšného makléře stane hvězda? 5 myšlenek z knihy Každý zvítězí, kterými se můžete inspirovat i vy.