Chcete práci makléře jen zkusit nebo jste rozhodnuti?

Chcete práci makléře jen zkusit nebo jste rozhodnuti?
Doba čtení: 2 minuty

Reality jsou výborný byznys pro ty, co se rozhodnou se jim věnovat profesionálně. Pokud to v realitách chcete jen zkusit, máte první problém, který vám bude bránit v úspěchu. Proč?

Co je špatného na tom práci zkusit?

Pokud to chcete, jako makléř jen zkusit, vlastně tím říkáte, že nemáte pro práci silnou motivaci. A bez silné motivace jsou vaše šance na úspěch minimální. Silná vnitřní motivace vám dává sílu překonávat překážky a nároky, které se na makléře zejména v začátku kladou. Např. získání státní makléřské zkoušky, prvních klientů, spoustu učení atd.

Zkusit můžete nějaký sport, koníček nebo něco, co děláte pro zábavu. Ale ne práci, která vyžaduje v začátku hodně energie a nasazení.

Makléřem se staňte, až když uděláte pevné rozhodnutí

Nejdříve si položte sami pro sebe otázku: Chci to v realitní branži jen zkusit nebo jsem se rozhodl/a stát se úspěšným realitním makléřem?

Pokud chcete práci makléře nebo podnikání obecně jen zkusit, tak vám narovinu říkám, ani to nezkoušejte. Makléřem se staňte teprve ve chvíli, když po zralé úvaze učiníte pevné rozhodnutí se práci věnovat profesionálně.

Dokud to nevyzkouším, tak nevím

Možná si říkáte: „Jak mám udělat pevné rozhodnutí, když nevím, jestli mě práce makléře bude vůbec bavit?“

Pokud vás práce makléře láká a nevíte, jestli je to ta správná volba, můžete si jednak přečíst další články o práci makléře v našem blogu a získat více informací nebo nás kontaktujte. Probereme s vámi otevřeně vše, co potřebujete o práci makléře vědět. Pomůže vám to udělat rozhodnutí.

Chcete se stát realitním makléřem v Alfě nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Petr Podlešák

Příspěvky v blogu