standard-title Nabídka práce – Brno

Nabídka práce – Brno

Nabídka práce: realitní makléř

Jaká bude náplň vaší práce?

Budete kompletně zajišťovat průběh realitní transakce od zalistování nemovitosti do nabídky až po její úspěšný prodej či pronájem. Aktivity budete zajišťovat osobně či ve spolupráci našimi smluvními partnery.

Co vám nabízíme?

  • Nabízíme kurzy, tréninky, koučing, e-learningové centrum. Většina ze vzdělávacích programů je zdarma.
  • Vynikající podmínky pro práci.
  • Férové jednání a přátelský tým. V našem brněnském týmu již pracuje několik velmi úspěšných makléřů.
  • Možnost dalšího profesního růstu.
  • Zázemí silné realitní společnosti.
  • Možnost inzerce nemovitostí v celosvětové inzertní síti.
  • Interní MLS systém.
  • Umožníme vám vybudovat své vlastní obchodní jméno a vlastní klientelu.
  • Odměňovací model 60 %, 70 %, 80 % výměnou za férové příspěvky na náklady kanceláře a marketing. Začínající makléři jsou v prvních 3 měsících osvobozeni od příspěvků na náklady.

Náš vzdělávací systém pro realitní makléře nemá v České republice srovnání a je pro makléře zdarma. Například náklady na absolvování kursu „Realitní profesionál“ vám po jeho úspěšném absolvování a po prvních pěti uzavřených obchodech kompenzujeme. Kurz rovněž nabízíme i jako rekvalifikační program, který vám může proplatit úřad práce.

Co od vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu a proaktivní přístup.
  • Trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální osobnostní profil.
  • Analytické myšlení a schopnost tvořit správné úsudky.
  • Předchozí obchodní zkušenosti vítány.
  • Zkušenosti v realitní branži nejsou podmínkou, avšak u začínajících realitních makléřů požadujeme absolvování základního výcvikového programu.
  • Sociální vyzrálost.

Hledáme realitního makléře/ku pro Brno a okolí.

O naší filozofii obchodního partnerství

Naší strategií je vytvářet skutečná partnerství. Hledáme podnikatele, kteří si chtějí vybudovat svou vlastní realitní živnost s partnerským a záštitou silné značky. Proto našim makléřům nenabízíme žádný zaměstnanecký poměr, nabízíme jim kvalitní obchodní partnerství.

Naše nabídka spolupráce je proto určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu, ale obávají se začít úplně sami bez žádné podpory. Na druhou stranu však nechtějí pracovat pro realitní kancelář, která sváže jejich iniciativu a vnutí jim striktní režim práce, kancelář, kde jim šéf bude diktovat od kdy, do kdy mají pracovat a co a jak mají dělat, ale přitom většinový podíl ze zrealizovaných obchodů si ponechá sama kancelář.

S námi se nemusíte obávat nedostatku seberealizace a frustrace, že pracujete pro někoho jiného. V Alfě totiž kancelář pracuje pro makléře, nikoli makléři pro kancelář.

Chcete se stát realitním makléřem nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí

Příspěvky v blogu