Jste maminka po mateřské a hledáte práci?

Jste maminka po mateřské a hledáte práci?
Doba čtení: 2 minuty

Jako maminka pečující o děti asi víte, že je není lehké najít dobrou práci. A když ji najdete, je těžké ji skloubit s péčí o rodinu. Práce makléřky nabízí flexibilitu, kterou v běžném zaměstnání nezískáte.

Jako makléřka můžete skloubit práci s péčí o rodinu

Naložte si pouze tolik práce, kolik sama unesete. Práce realitní makléřky je v tomto ohledu ideální. Sama si určíte, o kolik klientů se chcete starat a schůzky s klienty si naplánujete s ohledem na svou rodinu. Řadu činností můžete dělat z domova, abyste měla své děti nablízku. K práci potřebujete pouze notebook, telefon, internet, auto a profesionální podpůrný tým za zády.

Nabízíme speciální zvýhodněný pracovní program pro maminky předškolních dětí. U nás si své pracovní tempo určíte pouze sama, ale sama v tom rozhodně nebudete.

Proč jsou ženy v realitách často úspěšné?

Ženy mají větší cit pro detaily. Klientům tak při pořizování nového domova dokážou poradit i v detailech, které jejich mužští kolegové opomíjejí či jim nepřikládají význam.

Ženy jsou při prodeji nemovitostí také úspěšné, protože ví, co se v jejich okolí děje. Od dalších maminek, učitelek svých dětí ví, kdo v jejich okolí prodává či chce koupit byt nebo dům, a to jim pomáhá snadněji objevovat nové obchodní příležitosti.

Ženy mají častěji více empatie, než jejich mužští kolegové. Například v situacích, kdy se jejich klienti manželé rozvádí a potřebují vypořádat společné jmění manželů prodejem nemovitosti, dokážou ženy makléřky citlivěji přistupovat k potřebám svých klientů a vcítit se do jejich složité životní situace.

Přečtěte si také: Jaký je osobnostní profil úspěšných makléřů?

Chcete se stát realitním makléřem v Alfě nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 603 426 237

Příspěvky v blogu