3 nejdůležitější schopnosti realitního makléře

3 nejdůležitější schopnosti realitního makléře
Doba čtení: 2 minuty

Když chcete uspět v realitách, potřebujete celou řadu dovedností. Některé jsou však absolutně nejdůležitější. Tyto:

1. Obchodní a komunikační dovednosti

Alfou a omegou úspěchu je schopnost komunikovat. Budete-li schopni se srozumitelně a jasně vyjadřovat a budete-li schopni obchodní jednání směřovat k uzavření obchodu, tak jste splnili nejdůležitější podmínku úspěchu v realitách.

2. Pracovitost

Práce vás musí bavit. Když ráno vstanete s dobrou náladou a vrhnete se do práce, jste na dobré cestě. Máte-li chuť a energii pomáhat řešit lidem jejich realitní starosti, tak jste splnili další podmínku úspěchu.

3. Asertivita

Asertivitou myslím zdravou průbojnost, sebevědomí. Určitě tím nemyslím agresivní drzost, jak si někteří pod pojmem asertivita představují. Asertivita je o tom nebát se komunikovat, umět se prosadit v konkurenčním prostředí, dávat o sobě a svých realitních službách světu vědět. Je také o tom nenechat se vyšťouchnout konkurenty.

Když budete mít tyto schopnosti, máte výborné předpoklady v realitách uspět.

Ale jimi to nekončí. Měli byste být samozřejmě inteligentní, ochotní na sobě pracovat atd. Všechny další charakteristiky jsem shrnul v článku. Jaký je osobnostní profil úspěšných realitních makléřů?

Závěr

Pokud máte s nějakými podmínkami problém, nezoufejte. Ještě to neznamená, že jste odsouzeni k neúspěchu. Jen váš start v realitách může být složitější a vaše nedostatky musíte dohnat jinde. Proto je důležité na sobě neustále pracovat a rozvíjet se. Když to nebudete dětat, zakrníte.

Chcete se stát realitním makléřem v Alfě nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 603 426 237

Příspěvky v blogu