standard-title Pobočky realitní kanceláře RE/MAX Alfa

Pobočky realitní kanceláře RE/MAX Alfa

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Pražská ulice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Adresa: Nám. sv. Václava 60/12, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Naše kanceláře sídlí dočasně v Co-workingovém centru ve Staré Boleslavi. Nicméně, koupili jsme v Brandýse činžovní dům na frekventované ulici Pražská, v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí. Po rekonstrukci činžovního domu zde nabídneme našim makléřům reprezentativní klientské centrum pro setkávání s klienty a kancelářské zázemí pro jejich práci. Díky umístění kanceláře na hlavní třídě zde budete mít možnost nabírat klienty i z ulice.

Brno – Židenice

Adresa: Koperníkova 4526/1, Brno – Židenice

Pobočka realitní kanceláře RE/MAX Alfa v Brně – Židenicích, se nachází v novém komplexu cca 7 minut pěšky od nádraží Brno – Židenice, 3 minuty pěšky od tramvajové zastávky Kuldova (linky 2 a 3). Jedná se o reprezentativní kanceláře s klimatizací na dobře viditelném místě na rohu ulic Bubeníčkova a Koperníkova. K dispozici jsou 2 vyhrazená parkovací místa pro naše makléře a klienty. Další parkování na ulici.

Český Brod

Adresa: Palackého 1522, Český Brod

Pobočka realitní kanceláře RE/MAX Alfa v Českém Brodě, se nachází v přízemí novostavby na frekventované ulici.

Praha 1 – Nové Město

Adresa: Spálená 97/29, Praha 1 – Nové Město

Realitní kancelář RE/MAX Alfa se nachází v blízkosti stanice metra Národní třída a tramvajových zastávek Národní třída a Lazarská. Jsme cca 4 minut od tramvajových zastávek Národní třída a Lazarská. Jezdí k nám tramvaje č. 2, 3, 5, 6, 9, 14, 18, 22, 23 a 24. Pokud k nám pojedete autem můžete zaparkovat na Karlově náměstí (cca 8 minut pěšky od kanceláře).

Praha 6 – Břevnov

Adresa: Bělohorská 1222/273, Praha 6 – Břevnov

Praha 6 – Dejvice

Adresa: Praha 6 – Dejvice, Kyjevská 686/3

Pobočka realitní kanceláře RE/MAX Alfa na Praze 6, v Dejvicích, se nachází u Šabachova parku 5 minut pěšky od metra Dejvická a 3 minuty pěšky od železniční zastávky Praha-Dejvice.

Praha 8 – Kobylisy

Adresa: Vršní 1898/2, Praha 8 – Kobylisy

Klientské centrum realitní kanceláře RE/MAX Alfa na Praze 8, se nachází na rohu frekventované ulice Nad Šutkou a Vršní. Ulicí Nad Šutkou denně projede tisíce aut, jsme tak potenciálním klientům dobře na očích a pro naše makléře je to potenciál získávání klientů z ulice.  Jsme 2 minuty pěšky od stanice metra Kobylisy a 4 minuty pěšky od Katastrálního úřadu.

Praha 9 – Újezd nad Lesy

Adresa: Oplanská 2614, Praha 9 – Újezd nad Lesy

Pobočka realitní kanceláře RE/MAX Alfa na Praze 9, se nachází v obchodním centru Blatov, v 1. patře.

Praha 10 – Uhříněves

Adresa: Ke Kříži 1653, Praha 10 – Uhříněves

Pobočka realitní kanceláře RE/MAX Alfa na Praze 10, se nachází v přízemí komplexu na frekventované ulici přímo naproti supermarketu Billa.

Další kanceláře…

Pokud jsou pro vás naše kanceláře daleko, tak nás stejně kontaktujte, pošleme vaši zprávu do nejvhodnější kanceláře v blízkosti vašeho bydlište.

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Příspěvky v blogu

Načítání…