Proč se stát realitním makléřem RE/MAX Alfa

Proč se stát realitním makléřem RE/MAX Alfa

Vybrat si kvalitní realitní kancelář, ve které byste se mohli úspěšně realizovat není vůbec snadné. Manažeři ve snaze získat kvalitní obchodníky do týmu nabízí často nereálné sliby a vzbuzují u makléřů nereálná očekávání. V tomto článku jsem pro zájemce o práci makléře v kostce shrnul důvody, proč se stát realitním makléřem v Alfě. Věřím, že stát se makléřem v Alfě je pro schopné, poctivé realitní makléře jedno z nejlepších pracovních rozhodnutí, které mohou udělat.

1. V Alfě se jedná férově

V Alfě se jedná férově. V žádném případě netolerujeme neférové jednání kohokoli vůči komukoli. V Alfě se tak můžete těšit na přátelský, férový tým. „Firemní principy“, které jsou základním pilířem hodnot a vztahů ve firmě si můžete přečíst zde.

2. realitní podnikání stavíme na službě lidem.

Naší firemní filozofií je pomáhat lidem řešit jejich realitní problémy a realizovat jejich sny o bydlení. Alfu vytváříme s makléři, kteří se s touto filozofií ztotožňují. V žádném případě nechceme pracovat s makléři, kteří to takto nevnímají, i kdyby realizovali mnohamiliónové obchody. Pokud to vnímáte stejně, pak jste naše krevní skupina.

3. Z podnikání se může stát koule u nohy, pokud nemáte správnou podporu

Z podnikání se někdy stává koule u nohy, zvlášť když pracujete sami na sebe a na všechno jste sami. V Alfě vaší realitní živnosti poskytneme kvalitní zázemí a podporu. S námi tak získáte více svobody a nezávislosti a můžete žít vyrovnanější život.

4. Online marketing, který vám pomůže získat více zakázek

Pomůžeme vám vybudovat vaše vlastní webové stránky a nabízíme komplexní řešení pro váš online marketing. Díky tomu získáte snadněji a levněji více zakázek. S námi je podnikání v realitách mnohem snazší.

5. Nejsme MLM realitka

Nejsme MLM realitka. Naši realitní makléři se věnují obchodování s nemovitostmi a nikoli získávání dalších lidí do své obchodní sítě. Makléři v Alfě mají vyšší podíly z obchodů, než makléři z MLM realitek, protože se o své provize nemusí dělit s dalšími lidmi ve skupině nad ním. Přečtěte si více o tom, proč nejsme a nikdy nebudeme multi level marketingovou realitkou.

6. Vzdělávací systém

Pro úspěch nejen začínajících, ale i zkušených realitních makléřů je nejdůležitější podpora kanceláře v jejich rozvoji. Nabízíme prvotřídní výcvikový program pro začínající makléře, abychom jim start, co nejvíce usnadnili a těm zkušeným nabízíme podporu, která jim pomáhá jejich podnikání neustále rozvíjet a zefektivňovat.

V Alfě můžete navštěvovat semináře, tréninky či se vzdělávat v našem e-learningovém centru. Vše je ZDARMA. V e-learningovém centru najdete výukové materiály a testy zaměřené na rozvoj obchodních a podnikatelských dovedností.

Výsledkem je, že ve srovnání s konkurencí máme výrazně větší procento makléřů, kteří uspějí.

7. Naši makléři nepracují pro firmu, ale firma pracuje pro makléře

Makléři v Alfě nepracují pro realitní kancelář, ale realitní kancelář pracuje pro makléře. V Alfě je to další z pilířů naší podnikatelské filozofie. Naši makléři jsou našimi obchodními partnery a partnery si hýčkáme. Hlavní náplní vedení firmy je pomáhat makléřům uzavírat snáze, více obchodů a pomáhat jim rozvíjet jejich podnikání. S námi získáte svobodu, nezávislost a podporu silné realitní společnosti.

8. Nabízíme větší podíl ze zrealizovaných obchodů, než většina našich konkurentů

Realitním makléřům nabízíme větší podíl ze zrealizovaných obchodů, než většina našich konkurentů, protože nemáme zbytečné režijní náklady a uplatňujeme nákladové synergie. Nezaměstnáváme zbytečnou pracovní sílu, spoustu manažerů a nejsme multimarketingovou realitkou. To vše z provizí makléřů ukousává nezanedbatelný podíl a ten radši vyplatíme našim makléřům.

9. Nemáme žádné konkurenční doložky

Nemáme žádné konkurenční doložky. Pokud makléři nejsou v Alfě spokojeni, mohou kdykoli skončit. Nebráníme jim v přenosu telefonních čísel, neklademe si žádné nároky na jejich databázi klientů a ani na žádné další produkty jejich práce. Více informací viz „Naše politika loučení“.

10. Makléři si mohou vybrat ze 3 odměňovacích modelů.

Rozhodnutí je pouze na nich. Model 60 %, model 70 % nebo model 80 %. Modely reprezentují podíl, který makléř získává ze zrealizovaných obchodů a liší se výší příspěvků na náklady kanceláře a marketing makléře. Ještě nikdy nebyly příspěvky na náklady tak nízké jako teď.

11. Vaše zakázky budou více vidět

Od roku 2005 let pilujeme k dokonalosti náš marketingový plán, jak prodat nemovitost. Makléři jsou díky tomu schopni nemovitosti prodávat rychleji a často pro prodávající za vyšší ceny. Výsledkem je větší spokojenost našich klientů, kteří nám doporučují své přátele a známé. To vše se znovu promítá i do spokojenosti našich realitních makléřů.

12. Není frančíza jako frančíza

Makléři si někdy myslí, že všechny frančízové realitní sítě fungují stejně. Ve fungování sítí je propastný rozdíl. RE/MAX je nejvyzrálejší realitní koncept v ČR a RE/MAX Alfa patří k nejlépe fungujícím kancelářím sítě RE/MAX.

13. Naši makléři jsou svobodnější a nezávislejší, než makléři pracující sami na sebe

Makléři v Alfě jsou svobodnější a nezávislejší, než makléři pracující sami na sebe. Makléři pracující na sebe jsou totiž na všechno sami. Aby se uživili, musí pracovat více a jejich efektivita práce i prodeje je nižší. Makléře v Alfě „svazuje“ pouze závazek kvality, na druhou stranu mají podporu týmu, vedení firmy včetně zázemí společnosti RE/MAX.

14. Online systémy na podporu práci makléřů

Všechny systémy pro práci makléřů jsou přístupné online. Marketing a prodej nemovitostí tak můžete řídit kdekoli chcete, třeba na chatě. K práci potřebujete jen počítač, internet a telefon. Snažíme se makléřům maximálně usnadnit jejich realitní podnikání.

15. V Alfě získáte kvalitní právní servis včetně servisu převodce

Přímo v naší kanceláři sídlí právník. Pro makléře, kteří se nechtějí zabývat administrativou spojenou s dokončováním transakcí nabízí naši právníci i službu převodce. Můžete tak mít více času na samotné obchodování a v konečném důsledku budete i produktivnější.

16. S námi budete více produktivní a přitom budete mít více času

S námi budete mít více času, než mají makléři malých nezávislých kanceláří. Oni jsou totiž na všechno sami. Aby se uživili, více se nadřou. Makléřům v Alfě pomáhají zvyšovat produktivitu systémy, jež pro ně pracují 24 hodin denně. Do jejich vývoje jsme investovali mnohamiliónové částky a s námi je můžete využít i vy.

17. Máme nižší náklady než malé nezávislé realitky, a proto makléřům zůstává více peněz

Máme nižší náklady než malé nezávislé realitky, a proto můžeme našim makléřům vyplácet vyšší podíly z obchodů. Získáváme vyšší úspory nákladovými synergiemi a sdílením know-how a to i přesto, že odvádíme poplatky do společného reklamního fondu a poplatek za frančízu.

18. Máme nižší náklady než korporátní realitky, a proto makléřům zůstává více peněz

Máme nižší náklady než velké korporátní realitky, a proto můžeme makléřům vyplácet vyšší podíly z obchodů. Korporátní realitky mají totiž vyšší náklady na organizační strukturu a kontrolní mechanismy, než frančízové kanceláře, které si většinou řídí manažeři, kteří zároveň i firmu vlastní.

Zvolte moudře, spojte se s Alfou

Zajímá vás, jak můžeme v podnikání pomoci i vám?

Kontaktujte nás

Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer REMAX Alfa

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Vysoké ohodnocení

Nabízíme nadstandardní ohodnocení. Naučíme vás slušně vydělávat.

icon

Pomáháme makléřům růst

Profesní i osobní růst makléřů je pilířem našeho i jejich úspěchu.

icon

Zkušení kolegové

Náš tým zkušených realitních profesionálů vám rád pomůže i poradí.

icon

Moderní technologie

Využíváme moderních technologií a neustále pracujeme na zdokonalování našeho online marketingu.

icon

Prvotřídní servis

Poskytujeme našim klientům prvotřídní servis a neustále sledujeme jejich spokojenost.

icon

Jsme makléřům a klientům blíže

Rozšiřujeme naši pobočkovou síť, aby makléře nemuseli trávit zbytečně moc času cestováním a byli klientům k dispozici, která je jim nejbližší.