Webové stránky pro realitní makléře. Nabídka

Webové stránky pro realitní makléře. Nabídka
Doba čtení: 3 minuty

Jako makléř Alfy získáte profesionální webové stránky, které vám budou generovat zákazníky. Co všechno získáte?

Hlavní pracovní náplní realitních makléřů je získávat prodávající a kupující klienty a uzavírat realitní obchody. K získávání prodávajících klientů jsou kvalitní webové stránky nenahraditelné. Proto také čím dál tím více makléřů má své osobní webové stránky. A měli byste je mít i vy.

Webové stránky na WordPressu zdarma

WordPress je nejpopulárnější platforma pro tvorbu webu. Říká se, že přes 40 % všech webů na světě, běží právě na WordPressu. Pro weby na WordPressu je k dispozici velké množství pluginů (doplňků), které funkce webu dále rozšiřují.

WordPress je vynikající platforma s moderním redakčním systémem pro tvorbu obsahu. Bližší informace o výhodách a nevýhodách Wordpresu najdete v článku WordPress. Výhody a nevýhody.

Vývoj a přípravu webových stránek jsme zajistili na naše náklady a našim makléřům je nabízíme zdarma.

Jediné, za co platíte, je úvodní konfigurace, propojení s vaší doménou, nastavení hostingu a úvodní SEO nastavení, za což si smluvní webmaster účtuje 5.000 Kč + DPH. Můžete se s ním domluvit na další spolupráci či správě webu.

Webové stránky jsou vaše, máte je 100% pod vaší kontrolou.

Prvky, které se vám na webu nelíbí, můžete snadno nechat změnit.

Webové stránky mají vše, co potřebujete pro úspěšný start vašeho realitního podnikání.

Demo webových stránek makléře zde>>

S webovými stránkami získáte v balíku další cenné produkty. A nezaplatíte za ně ani korunu.

Kontaktní formuláře WPForms zdarma

Bez kvalitních kontaktních formulářů nemůžete získávat klienty na internetu efektivně.

Našim makléřům nabízíme zdarma kontaktní formuláře WPForms v nejvyšší verzi Elite. WPForms jsou jedny z nejlepších systémů pro tvorbu kontaktních formulářů na světě.

Podrobnosti o funkcích kontaktních formulářů WPForms se dočtete v článku Kontaktní formuláře.

CRM systém k webovým stránkám zdarma

Makléřům také zdarma nabízíme licenci CRM systému Business Booster, který mohou propojit s kontaktními formuláři na webových stránkách.

Kdykoli vám návštěvník vašeho webu vyplní kontaktní formulář, můžete získané kontakty automaticky odeslat do Business Boosteru či jiných CRM systémů nebo emailingových platforem.

Můžete také prostřednictvím kontaktních formulářů klienty registrovat k odběru newsletterů, respektive automaticky zasílaných emailů, které následně Business Booster rozesílá.

Systém pro načítání recenzí z Googlu a Facebooku

Výborné recenze z nezávislých zdrojů, jako je např. Google nebo Facebook vám pomohou získávat, snadněji nové klienty.

S webovými stránkami získáte i doplněk pro automatické načítání recenzí z Googlu a Facebooku na vaše webové stránky i s hypertextovými odkazy na váš firemní profil na Googlu či Facebookových byznys stránek. Doplněk instalujeme na web ve verzi Free. Verze Free má omezené funkce, které však začínajícím makléřům postačí.)

Google tag manager

V rámci úvodního poplatku vám webmaster na stránky vloží kód Google tag managera (manažera štítků).

Google tag manager je nezbytný pomocník a je přitom zdarma. Díky němu můžete webové stránky propojit s dalšími službami. Např. Google Analytics pro měření návštěvnosti webu, měření konverzí na Google Ads a dalších služeb tzv. Google marketing platformy.

Google tag manager nepodporuje jen služby od Googlu, ale další služby, např. reklamní platformu Seznamu, tzn. Sklick.cz, Facebook business manager a mnoho dalších. Google tag manager je nezbytný i v případě, když chcete dělat remarketing.

Pokud některým věcem, o kterých píšu moc nerozumíte, nebojte. Vše vás naučíme a krůček po krůčku vám pomůžeme vybudovat robusní stroj na generování zákazníků.

Chcete se stát realitním makléřem nebo se dozvědět o práci makléře více? Kontaktujte nás.

Kontakt

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Petr Podlešák

Příspěvky v blogu