Kontaktní formuláře. Získávejte klienty snadno a levně

Kontaktní formuláře. Získávejte klienty snadno a levně
Doba čtení: 6 minut

Kontaktní formuláře pro efektivní získávání klientů nezbytné. Makléřům nabízíme zdarma kontaktní formuláře WPForms ve v nejvyšší variantě Elite, které patří k absolutní špičce na trhu.

Podívejte se na nejdůležitější funkce WPForms a jak vám mohou pomoct v online marketingu.

Stovky šablon formulářů zdarma

Systém vám nabízí stovky šablon formulářů pro různé použití. K tomu našim makléřům nabízíme další připravené formuláře se zaměřením na realitní branži. Podívejte se na příklady realitních formulářů na stránky www.remaxalfa.cz. Např. do článku Jak prodat byt si můžete prohlédnout hned 5 typů různých formulářů.

Šablony kontaktních formulářů

Další informace o šablonách včetně videa najdete na WPForms.com/features/form-templates (anglicky).

Snadná tvorba formulářů

Vytváření formulářů je snadné a zvládnete ho sami, aniž byste uměli programoat. Vyberte si z nabídky v menu pole a přetáhněte ho myší do formuláře.

Můžete si postavit formuláře pro jakékoli potřeby. Od jednoduchých kontaktních formulářů až po velmi komplexní formuláře, které splní i nejnáročnější potřeby realitních makléřů.

Formuláře můžete sami upravovat a testovat, které vám budou generovat nejvíce klientů. Pro detail klikněte na obrázek.

Snadné vytváření formulářů

WPForms umí i čestinu. Ne všechny funkce jsou už přeloženy do češtiny.

Další informace o tvorbě formulářů na stránkách WPForms.com/features/drag-drop-online-form-builder.

Design formulářů

U formulářů si můžete nadefinovat barvy pozadí či tlačítek. To však nechcet spíš na vašem webmasterovi.

Okamžité notifikace emailem

Formuláře nabízí okamžité notifikace na váš email. Notifikačních emaiků můžete nastavit více a různých variant. Notifikace emailem nabízí i kondicionální logiku.

Např. jeden typ notifikace může obdržet klient a jiný typ můžete zaslat sobě.

Další info k notifikacím na WPForms.com/features/instant-notifications.

Chytrá kondicionální logika

Chytrá kondicionální (podmínečná) logika formulářů je velmi užitečná funkce, která vám umožní, aby se jednotlivá pole formulářů zobrazovala na základě předem definovaných podmínek.

Kondicionální logika také umožnuje posílat různé notifikace klientům na základě toho, jaké informace ve formuláři vyplní.

Příklad:

Podívejte se např. na následující formulář, který kondicionální logiku obsahuje. Formulář je umístěn doprostřed článku, proto chci, aby zabíral málo místa. Pole formuláře se proto začnou rozbalovat až podle toho, jak formulář začnete vyplňovat. Podle toho, co začnete vyplňovat se začnou nabízet různá pole.

Kondicionální logiku mají i nofitifkace. Odpověď, kterou dostanete emailem se bude lišit v návaznosti toho, jak formulář vyplníte.

WPForms nabízí nepřeberné možnosti kondicionální logiky pro široké možnosti uplatnění. Nastavování kondicionální logiky je snadné. Ne všechny funkce jsou již přeložené do češtiny.

Další informace ke kondicionální logice na WPForms.com/features/conditional-logic.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Staňte se realitním makléřem v Alfě

Pomůžeme vám stát se úspěšným realitním makléřem.

Informace o pohybu klienta na webu

Chcete vědět, jaké stránky si klienti prohlíželi, předtím, než vyplnili formulář? WPForms vám nabízí u každého klienta, který vyplní formulář, co ho na vašem webu zajímalo za informae. Tím, že víte, co klienty zajímá, budete schopni snáze uspokojit jeho potřeby.

pohyb klienta

Další informace o pohybu klienta najdete na WPForms.com/addons/user-journey-addon (anglicky)

Měření konverzí

Měření konverzí vám umožní získávat více klientů s menším rozpočtem na reklamu.

Z tohoto důvodu je měření konverzí naprosto zásadní a formuláře WPForms vám v tom pomohou. Pro měření konverzí budete potřebovat Google tag manager.

Při měření konverzí vidíte přesně, jaká online reklamy a jaká klíčová slova vám generují klienty a za kolik peněz.

Příklad:

V obrázku níže vidíte kampaně v síti Google Ads, které generují nejvíce leadů (kontakty na potenciální klienty). Víte, kolik vás stojí jedna konverze (tj. klient, který vám vyplnil formulář na webu).

V obrázku níže vidíte, výkoj jednotlivých klíčových slov.

Sledování konverzí podle klíčových slov

Měření konverzí vám umožní testovat výkon různých reklam a klíčových slov a zaměřit se na ty, které vám generují klienty s nejlepším poměrem cena / výkon.

Bez měření konverzí jsou veškeré vaše reklamní aktivity jen střílení naslepo. Doslova je to vyhazování peněz z okna.

Správa kontaktů a jejich export

Kontakty jsou uloženy přímo ve Wordpresu a můžete je dál exportovat, např. Google tabulek nebo přes Zapier.com kamkoli budete chtít.

Víe o exportu do Google tabulek na WPForms.com/addons/google-sheets-addon.

Propojení s CRM systémy a emailovými plaftormami

WPForms můžete propojit i dalšími CRM systémy, jako Business Booster nebo emailovými platformami, jako např. s Mailchimpem, Aweberem, GetResponze a dalšími.

Výhodou Business Boosteru je však, že má na rozdíl od zahraničních systémů nástroj pro automatizovanou identifikaci pohlaví a doplňování oslovení v českém jazyce. např. Vážený pane Nováku. To zahraniční systémy postrádají. Pro propojení s Business Boosterem si potřebujete stáhnout propojovací plugin, který najdete na stránkách Business Booster.

Kontakty můžete exportovat i do Google and nebo Facebok business managera a cílit na ně další reklamu.

Zapier, integrační služba

Kontatní formuláře můžete propojit s i dalšími systémy, prostřednictvím itegrační služby Zapier.com. To vám dává neomezené možnosti práce s daty.

Více o doplňku Zapier.com pro WpForms najdete na WPForms.com/addons/zapier-addon.

Propojení s Google Ads nebo Facebookem

Prostřednictvím Zapier.com můžete telefonní čísla a emailové adresy z vyplněných kontaktních formulářů exportovat do vašeho seznamu zákazníků v Google Ads a Facebooku. Následně můžete na tento seznam zákazníků cílit vaši online reklamu (bannery, videa, textové reklamy).

K automatickému exportu potřebujete jen účet na Zapiers.com a instalovat doplněk WPForms pro Zapier.com

Rozhodnutí o prodeji nemovitostí je často dlouhodobá záležitost. Lidé vám běžně vyplní konkaktní formulář ve chvíli, kdy sice prodej nemovitosti zvažují, ale nejsou ještě rozhodnuti. Připomínací bannerové kampaně přesně cílené na potenciální klienty vám pomáhají je získat.

Geolokace

WP Forms zaznamená IP adresu návštěvníka, který vyplnil formulář a podle ní zobrazí obec, kde k vyplnění formuláře došlo.

geolokace

Ochrana proti spamu

Formuláře jsou častým terčem spammerů. Proto je ochrana proti spamu velmi důležitá. WPFroms nabízí několik pokročilých způsobů ochrany:

  • Samozřejmostí je podpora poslední verze Google reCaptcha a dalších.
  • Filtrování spamu ze zákulisí.
  • Filtrování odeslání formuláře podle zemí. Pokud na vaše stránky zaútočí hackeři např. z Turkenistánu, tak vyplňování formulářů z této země jednoduše zablokujete.
  • Můžete filtrovat odeslání i podle klíčových slov.
ochrana proti spamu

Responzivní, přátelský na mobilu

Formuláře WPForms jsou plně responzivní. Tzn. že se automaticky přizpůsobí správnému zobrazování na počítači, tabletu či mobilním telefonu.

Rychlost načítání, podpora AJAX

Formuláře se rychle načítají a podporují AJAX, to znamená, že pole se zobrazují rychle bez nutnosti znovunačítání stránek. Rychlost načítání zvyšuje konverze.

Další funkce

WPForms má celo řadu dalších funkcí. Za zmínku stojí např. sledování opuštění formuláře, formulářový zámek, upload souborů, napojení na platební brány atd. Seznam všech funkcí najdete na stránkách WPForms.com (anglicky).

Cena

Cena formulářů ve verzi Elite, kterou našim makléřům poskytujeme zdarma stojí jinak 599 USD /ročně. Můžete formuláře také získat, pokud používáte CRM Business Booster v ceně předplatného, které začíná ve verzi Start 1.200 Kč + DPH /ročně. Ve verzi Business Booster free je možné používat jen WPForms Lite.

Jste-li makléřem RE/MAX Alfa, můžete si stáhnout WPForms z firemního Google disku>> Instalaci a nastavení doporučujeme provést vašeho webmastera.

Chcete se dozvědět více, jak vám pomůžeme získávat zákazníky?

Chcete se stát realitním makléřem v Alfě nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 603 426 237

Příspěvky v blogu