Top makléřka s 30letou praxí radí, jak uspět v realitách

Top makléřka s 30letou praxí radí, jak uspět v realitách
Premium obsah
Doba čtení: 4 minuty
Délka videa: 171 minut

Češka, která v 80. letech emigrovala do Kanady a stala se jednou z nejproduktivnějších makléřek RE/MAX Kanada vám nabízí rady, které ji dostaly na vrchol. Připraveno speciálně pro makléře v Česku.

Příběh Míly Baier je skutečně impozantní. Do Kanady utekla se svým manželem přes Irák a po počátečním živoření a podřadných pracích se stala makléřkou. Její příběh si můžete přečíst v článku V 80. letech utekla do Kanady a stala se tam top makléřkou.

S Mílou Baier se znám od roku 2006. Jsem velmi rád za její rady, které mi tenkrát dávala a pomohla mi tak rozvíjet můj realitní byznys. S Mílou jsme se dohodli, že pro naše začínající makléře natočí krátká videa, jak se z nuly dostat na vrchol. Když se holka z východní Evropy, která se teprve učila anglicky, mohla prosadit na velmi konkurenčním kanadském trhu, můžete se prosadit i vy v Česku.

Míla Baier je již v důchodu, nicméně její rady jsou nadčasové a věřím, že osloví i vás. Realitní štafetu po ní převzal její syn John Baier, který je rovněž úspěšným makléřem v RE/MAX Escarpment Realty v Hamiltonu v Kanadě.

V následujících 28 videích se dozvíte např:

Co je důležité při prodeji nemovitostí, proč mít svoji expertní oblast, jak dlouhodobě pečovat o klienty, rady pro nábor nemovitostí, jak skloubit podnikání a rodinu, proč a jak měřit svoji úspěšnost, jak zůstat nohama na zemi, když se daří a naopak, co dělat, když se nic nedaří, proč být důsledný a jít do hloubky, jak vést zákazníky v průběhu prodeje, jak si naplánovat den, proč jsou důležité sportovní základy a další tipy. Na závěr se s vámi Míla podělí o veselé historky z práce.

Celý příspěvek je určen pouze pro makléře RE/MAX Alfa.
Chcete se stát naším makléřem?
Kontaktujte nás
Jste-li naším makléřem, heslo najdete na firemním Google Disku.

Příspěvky v blogu