Srovnávač fotografií Před a Po. Proč ho mít a co umí?

Srovnávač fotografií Před a Po. Proč ho mít a co umí?
Premium obsah
Doba čtení: 4 minuty

Srovnávač fotografií pomůže vaším klientům názorně na fotografiích ukázat, jak pracujete. Co umí, proč byste ho měli na svých webových stránkách mít a jak s ním pracovat, se dozvíte v dnešním článku. Nabízím vám 3 tipy na vhodné programy.

Co je to srovnávač fotografií Před a Po

Srovnávač fotografií Před a Po je nástroj (doplňkový program pro vaše webové stránky), který umí do sebe vložit dvě i více fotografií. Klientům tak můžete názorně (interaktivně) ukázat rozdíl u fotografií.

Např. obrázek níže ukazuje fotku od profesionálního fotografa a tutéž fotku upravenou aplikací pomocí umělé inteligence.

Dům před úpravouDům po úpravě

Podobné srovnávání fotek je velmi užitečné. Lidé si totiž častou vůbec nejsou schopni představit rozdíl v prezentacích nemovitostí od různých makléřů, nebo jak může vypadat nemovitost před a po homestagingu. Proto je důležité, abyste jim ten rozdíl názorně ukázali,

Ukažte prodávajícímu názorně na fotkách, jak pracujete a jak mu pomůžete nemovitost prodat výhodněji tím, že ji ukážete klientům v tom nejlepším světle. Vaše šance, že získáte zakázku tím vzroste.

Ještě nemáte webové stránky? Přečtěte si nejdříve: Jak rozběhnout online marketing. Kde začít?

V prémiové části článku se dozvíte, v jakých případech můžete srovnávače fotografií používat a jak s nimi pracovat, abyste zakázku získali. Doporučím vám také 3 aplikace Před a Po.

Celý příspěvek je určen pouze pro makléře RE/MAX Alfa.
Chcete se stát naším makléřem?
Kontaktujte nás
Jste-li naším makléřem, heslo najdete na firemním Google Disku.

Příspěvky v blogu