Úprava fotografií pomocí umělé inteligence

<thrive_headline click tho-post-7663 tho-test-56>Úprava fotografií pomocí umělé inteligence</thrive_headline>
Premium obsah
Doba čtení: 2 minuty

Umělá inteligence pomáhá realitním makléřům čím dál více. Dnes vám ukážu, jak umí pomáhat s úpravou fotografií, která ušetří makléřům či fotografům čas a peníze a zároveň zvyšuje atraktivitu fotografií.

Následující fotografie byla upravena nástrojem pomocí umělé inteligence. Doba úpravy, cca 10 sekund. Aplikace nahradila šedou neatraktivní oblohu oblohou modrou, která více přitahuje pozornost klientů. Aplikace vylepšila expozici, kontrast, jas a saturaci barev. Upravila i dynamický rozsah fotografie (HDR), tj. vyvážení stínů, zvýraznění, černou a bílou.

činžovní dům Předčinžovní dům Po

Srovnávač fotek Před a Po (obrázek výše) je vytvořen pomocí Wordpress pluginu, o němž si můžete přečíst v článku Srovnávač fotografií Před a Po.

Kvalitní a atraktivní fotografie přitahují pozornost klientů a nemovitost pomáhají lépe prodat. Proto fotografie upravujte. Umělá inteligence vám s tím může pomoci.

Dnes se podíváme na 3 skvělé aplikace, které můžete použít na rychlou úpravu fotek pomocí umělé inteligence. První z nich dokonce nabízí úpravu 15 fotek měsíčně zdarma, zbylé stojí jen několik málo tisíc.

Celý příspěvek je určen pouze pro makléře RE/MAX Alfa.
Chcete se stát naším makléřem?
Kontaktujte nás
Jste-li naším makléřem, heslo najdete na firemním Google Disku.

Příspěvky v blogu