11 Leadových magnetů na získávání klientů

11 Leadových magnetů na získávání klientů
Premium obsah
Doba čtení: 10 minut

Lead magnety jsou marketingovým nástrojem používaným k získávání kontaktů na klienty. Spočívá v tom, že nabízíte zdarma nějaký hodnotný obsah nebo službu výměnou za kontaktní informace, jako je email nebo telefon.

Leads je anglický výraz pro kontakty na potenciální klienty.

Leadové magnety v podobě "Odhadů nemovitostí zdarma" nebo nějaké formy informačního e-booku výměnou za email či telefon dnes používá hodně makléřů.

Jenže tím by to nemělo končit. Leadových magnetů je celá řada. Používejte více typů magnetů a získáte více klientů.

V tomto článku najdete 11 kompletně připravných leadových magnetů, které si můžete stáhnout na vaše webové stránky + další nápady na magnety.

Hotové leadové magnety se skládají:

  • z kontaktních formulářů WPForms speciálně připravených pro generování leadů.
  • Texty či brožury s hodnotným obsahem, který si mohou klienty stáhnout výměnou za kontakt.
  • Napojení na váš CRM systém, emailovou či SMS platformu (podporujeme desítky emailových platforem a poskytovatele SMS bran včetně CRM Business Booster.

Vše stačí naimportovat na vaše makléřské stránky a můžete k sobě začít lákat nové klienty. Systém pro kontaktní formuláře WPForms ve verzi Elite a CRM systém Business Booster máte jako makléř RE/MAX Alfa zdarma. Business Booster umí automatizovaně, hromadně rozesílat personifikované emaily a SMS zprávy. Rozesílání Whatsapp zpráv připravíme v případě vašeho zájmu.

Formuláře, které si naimportujete, si můžete jednoduše upravovat a měnit vzhled. Nepotřebujete k tomu žádné programátorské dovednosti. Nicméně změnu designu i barev formulářů doporučuji svěřit raději webmasterovi.

Celý příspěvek je určen pouze pro makléře RE/MAX Alfa.
Chcete se stát naším makléřem?
Kontaktujte nás
Jste-li naším makléřem, heslo najdete na firemním Google Disku.

Příspěvky v blogu