Katastr v mobilu. Aplikace, bez které se žádný makléř neobejde

Katastr v mobilu. Aplikace, bez které se žádný makléř neobejde

Mít katastr v mobilu je pro makléře velmi důležité. Proč? A jakou aplikaci nainstalovat? To se dozvíte v dnešním článku.

Proč mít katastr v mobilu

Katastr v mobilu vám usnadní spoustu práce.

Představte si, že jdete kolem opuštěného domu. U opuštěného domu existuje vyšší pravděpodobnost, že ho majitel bude chtít prodat. Díky aplikaci můžete snadno a rychle identifikovat nemovitost i jejího majitele. Následně můžete majiteli poslat nabídku na své realitní služby.

Jste na náboru nemovitosti. Přes aplikaci můžete ihned prověřit, kdo je skutečným majitelem nemovitosti, jaké konkrétní pozemky vlastní, jaké jsou jejich výměry, můžete snadno identifikovat černé stavby, zjistíte, zdali jsou na nemovitosti věcná břemena nebo zástavy a zdali má vlastník přístupovou cestu. Podle GPS aplikace můžete přibližně identifikovat hranice jednotlivých pozemků a porovnat realitu dle záznamu z katastrálních map.

To všechno jsou důležité informace. Zjistíte-li nesrovnalosti, můžete je ihned s prodávajícím začít řešit. Katastr v mobilu vám ušetří práci a pomůže při náboru nemovitostí.

Aplikace pro Android

Katastr v kapse

Katastr v kapse je nejlepší aplikace pro Android telefony. Má nejlepší hodnocení. Sám ji používám již dlouho a jsem max. spokojen.

Katastr v kapse

Katastr nemovitostí

Katastr nemovitostí je další šikovná aplikace. Má jen o něco horší hodnocení než Katastr v kapce, ale i tak plní svůj účel.

Ikatastr

Poslední aplikaci pro Android, kterou si můžete vyzkoušet je Ikatastr.

Aplikace pro Iphone

Ikatastr

U Iphonu nemusíte řešit dilema s výběrem aplikace. Existuje jen jedna aplikace, a to je Ikatastr.

Závěr

Většina aplikací má stejné funkce, liší se v detailech a grafickém designu. Výběr je spíše otázkou vašich preferencí. Všechny aplikace jsou zdarma. Jen Katastr nemovitostí zobrazuje reklamy.

Pro efektivnější práci s aplikací vám také doporučuji, abyste si zřídili Dálkový přístup do katastru. Napsal jsem o tom samostatný článek.

Chcete se stát realitním makléřem v Alfě nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.
Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer REMAX Alfa
Tel. 603 426 237

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.