Online nástroje pro tvorbu vizualizací

Online nástroje pro tvorbu vizualizací
Doba čtení: 2 minuty

Umělá inteligence mění nástroje pro tvorbu vizualizací nemovitostí, čímž posouvá možnosti prezentace a prodeje realit na novou úroveň. Inteligentní algoritmy dokážou automaticky navrhovat úpravy interiérů, optimalizovat prostorové uspořádání a simulovat různé designové varianty. V článku se podíváme na dva konkrétní nástroje a přínosy těchto AI nástrojů v oblasti nemovitostí.

Briz.cz

Briz je český nástroj na tvorbu vizualizací a úpravu fotek. Princip je velmi jednoduchý. Po zalogování jen nahrajete fotku, vyberete si, o jaký pokoj máte zájem, barvy, popřípadě i styl.

Po vygenerování vám aplikace nabídne několik možností.

Briz.cz nabízíme makléřům RE/MAX Alfa zdarma.

Maxis

Dalším nástrojem, který je však určený jen pro makléře sítě RE/MAX, je interní MLS systém Maxis. Kromě desítek různých funkcí (CRM, cenových map, exportů na realitní servery a mnoho dalších) poskytuje i základní tvorbu vizualizací za pomocí AI.

V editaci nemovitosti v záložce foto/video si vyberete fotku, kterou chcete upravit a dole v záložce si vybrete Připravit VirtualStaging:

V dalším kroku si už jen vyberete přesnou specifikaci toho, jak by měla vizualizace vypadat a vizualzace se vám vygeneruje:

Výhodou těchto nástrojů je cena (navíc Maxis je pro makléře RE/MAXu zdarma), kvalita však zatím nedosahuje profesionálním vizualizacím například od architektů. Nicméně dá se očekávat, že jak se AI nástroje budou postupně zdokonalovat, poroste i kvalita vizualizací a virtuálního stagingu pomocí umělé inteligence.

Chcete se stát realitním makléřem v Alfě nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Autor článku: Jan Zachystal, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 604 594 234

Příspěvky v blogu