Mentoring pro začínající makléře

Mentoring pro začínající makléře
Doba čtení: 1 minuta

Začátky v podnikání mohou být těžké. Zejména pro ty, co opustili svět zaměstnanců a vrhají do víru realitního podnikání. Proto jsme vytvořili mentoringový program, který makléřům pomůže v začátcích.

Mentoring je pro úspěch klíčový

Makléř, který začne podnikat sám nebo je v realitní kanceláři “hozen do vody”, má malou šanci na úspěch.

Pokud je však v začátcích provázen zkušeným mentorem, bude pracovat efektivněji a vyvaruje se chyb. Kvalitní mentoring má u začínajících makléřů zásadní dopad na úspěch.

Doba trvání

Mentoringový program pro začínající makléře trvá zpravidla 6 až 12 měsíců. Cílem programu je pomoci makléřům nastartovat podnikání, naučit je získávat zakázky a poradit jim, jak prodat nemovitost a na nic při tom nezapomenout. Říkám zpravidla, protože není ohraničen časem, ale získáním znalostí a dovedností.

Klademe v mentoringu důraz, aby začínající makléři maximálně využívali svůj potenciál a neztráceli kvůli chybějícím zkušenostem klienty.

Ukončení mentoringového programu je podmíněno úspěšným složením zkoušek. Zkouškou musí prokázat znalosti realitní problematiky, tj. realitního práva, daňového minima týkajícího se realit, zvládnutí základních obchodních dovedností, marketingu a realitních procesů.

Podmínkou ukončení mentoringu je rovněž prokázání schopnosti makléře pracovat samostatně na obchodních transakcích.

Chcete se stát realitním makléřem nebo se dozvědět o práci makléře více? Kontaktujte nás.

Kontakt

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Petr Podlešák

Příspěvky v blogu