Mentoring pro začínající makléře

Mentoring pro začínající makléře

Začátky v podnikání mohou být těžké. Zejména pro ty, co opustili svět zaměstnanců a vrhají do víru realitního podnikání. Proto jsme vytvořili mentoringový program, který makléřům pomůže v začátcích.

Mentoring je pro úspěch klíčový

Makléř, který začne podnikat sám nebo je v realitní kanceláři “hozen do vody”, má malou šanci na úspěch.

Pokud je však v začátcích provázen zkušeným mentorem, bude pracovat efektivněji a vyvaruje se chyb. Kvalitní mentoring má u začínajících makléřů zásadní dopad na úspěch.

Doba trvání

Mentoringový program pro začínající makléře trvá zpravidla 6 až 12 měsíců. Cílem programu je pomoci makléřům nastartovat podnikání, naučit je získávat zakázky a poradit jim, jak prodat nemovitost a na nic při tom nezapomenout. Říkám zpravidla, protože není ohraničen časem, ale získáním znalostí a dovedností.

Klademe v mentoringu důraz, aby začínající makléři maximálně využívali svůj potenciál a neztráceli kvůli chybějícím zkušenostem klienty.

Ukončení mentoringového programu je podmíněno úspěšným složením zkoušek. Zkouškou musí prokázat znalosti realitní problematiky, tj. realitního práva, daňového minima týkajícího se realit, zvládnutí základních obchodních dovedností, marketingu a realitních procesů.

Podmínkou ukončení mentoringu je rovněž prokázání schopnosti makléře pracovat samostatně na obchodních transakcích.

Chcete se stát realitním makléřem nebo se dozvědět o práci makléře více? Kontaktujte nás.

Kontakt

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.
Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer REMAX Alfa
Tel. 603 426 237

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.