Jak podepisovat dokumenty elektronicky

Jak podepisovat dokumenty elektronicky
Premium obsah
Doba čtení: 5 minut

Skoncujte s papírováním. Elektronickým uzavíráním smluv šetříte klientům čas a sobě pomáháte zvyšovat produktivitu práce.

Bojíte se, že o uzavírání smluv elektronicky nebudou mít klienti zájem? Nebo že vám to práci spíš přidělá, než ušetří.

Nebojte se, většina klientů to spíše ocení. Zejména, pokud jsou klienti z jiného města nebo je účastníků transakce hodně, je elektronické uzavírání smluv značnou úsporou času.

Elektronického uzavírání smluv se sice někteří klienti nejdříve zaleknou, ale pak říkají, že to bylo velmi snadné.

Dokonce již běžně uzavíráme smlouvy elektronicky i se staršími lidmi, kteří nejsou technologicky tak zdatní.

Možností uzavírat smlouvy elektronicky je celá řada. Prostý elektronický podpis, zaručený elektronický podpis a kvalifikovaný podpis. Do toho bankovní identita a aplikace na elektronické uzavírání smluv, jako jsou např. Signi, Autenti, T602, Digisign nebo třeba americký Docusign atd.

Nevíte, jaké řešení pro elektronické uzavírání smluv zvolit? Jak je možné uzavírat smlouvy, když protistrana nemá certifikát pro elektronický podpis?

Dál nepátrejte. Máme řešení. Naši realitní makléři mohou uzavírat smlouvy s klienty přes Signi. Díky tomu můžeme uzavírat smlouvy i s klienty, kteří nemají certifikát pro elektronický podpis. Navíc od 1. 7. 2023 mají naši makléři možnost podepisovat smlouvy v Signi zdarma.

Celý příspěvek je určen pouze pro makléře RE/MAX Alfa.
Chcete se stát naším makléřem?
Kontaktujte nás
Jste-li naším makléřem, heslo najdete na firemním Google Disku.

Příspěvky v blogu