Home office. V realitní branži standardem již dlouho

Home office. V realitní branži standardem již dlouho

Hodně lidí si přeje více pracovat z domova. Zatímco u zaměstnanců se nejedná o samozřejmost, realitní makléři jsou na home office zvyklí už dlouho.

Realitní makléři nejsou zaměstnanci, ale podnikatelé, takže mohou pracovat, kde chtějí a jak chtějí. Někteří chodí do kanceláře, protože jim to tak více vyhovuje, někteří makléři pracují z domova často a do kanceláře téměř nechodí.

A ta svoboda, to je to, co jsem měl na práci makléře velmi rád.

Realitní makléř k práci potřebuje jen následující pracovní nástroje:

  • Mobilní telefon a sluchátka
  • Počítač
  • Internet
  • Auto (někteří makléři ve městě preferují MHD a taxíky, takže ani to není nezbytností)

Propagaci nabízených nemovitostí makléři mohou dělat kdekoli chtějí. Doma nebo na horách u moře. MAXIS, náš systém pro správu inzerce nemovitostí a poptávek funguje online. Makléř se přihlásí do systému a tam zpracuje inzerci a přímo ze systému exportuje na realitní servery.

Velkou část pracovní dne makléř stráví na telefonu. Makléři si neustále telefonují s klienty, sdělují jim informace o nabízených nemovitostech, dělají akvizice nemovitostí (tj. hovoří s lidmi, kteří nemovitost chtějí prodat) atd.

Dokonce ani smlouvy se nepodepisují tak často v kanceláři jako dřív. Čím dál tím více smluv uzavíráme online přes systémy, jako je Signi.

Velkou část pracovního dne pak makléři tráví na nemovitostech. Dobří realitní makléři se v kanceláři moc neohřejí.

Vadí vám, že musíte každý den chodit do kanceláře. Dejte výpověď.

Chcete se stát realitním makléřem v Alfě nebo se dozvědět o práci makléře více?

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.
Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer REMAX Alfa
Tel. 603 426 237

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.