Sales Power

Sales Power

Pro koho je Sales Power určen

Program je vhodný pro středně pokročilé makléře, makléře, kteří úspěšně zvládli základy obchodování s nemovitostmi vyučované v kurzu Realitní profesionál 1 a mají za sebou první úspěšné obchody a dále pro makléře, kteří obchod s nemovitostmi sice rozběhli, ale pak začali stagnovat a neví, jakým směrem by se jejich práce měla dále ubírat. Program je určen pro všechny, kteří se chtějí mít dobré obchodní výsledky.

Co se v programu Sales Power naučíte

Naučíte se řadu pokročilých strategií, které vám pomohou v rozvoji vaší realitní živnosti. Naučíte se, jak se z dobrého makléře můžete stát výborným makléřem a realizovat tržby od 150.000 Kč měsíčně výše. Konkrétně se naučíte, jak efektivněji pracovat s prodávajícími a kupujícími, jak získávat zakázky z internetu a sociálních sítích, jak efektivně pracovat s obchodní databází, jak navazovat kontakty v terénu, jak organizovat prohlídky, maximalizovat dny otevřených dveří a mnoho dalšího. Tom Ferry vám ukáže, jak se můžete stát magnetem na klienty.

Autorem programu je kouč Tom Ferry, jeden z nejlepších a nejvíce žádaných trenérů realitních makléřů současnosti. Někteří makléři v ČR si dříve mysleli, že strategie, které Tom Ferry učí, pocházejí ze zahraničí a v ČR nemohou fungovat. Úspěšní absolventi kurzu v České republice dokázali, že tyto názory jsou mylné. Úspěšným účastníkům totiž vzrostla produkce často o desítky procent. Nejlepším absolventi dokonce svou produkci během několika měsíců více než zdvojnásobili.   

Videa jsou s českými titulky. Pokud se vám nezobrazují, můžete si je zapnout na Youtube.

Zde je úvodní video programu:

Program obsahuje 16 DVD toho nejlepšího, co se v realitní branži mohou realitní makléři naučit.

A co o programu Sales Power říkají účastníci?

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Vysoké ohodnocení

Nabízíme nadstandardní ohodnocení. Naučíme vás slušně vydělávat.

icon

Pomáháme makléřům růst

Profesní i osobní růst makléřů je pilířem našeho i jejich úspěchu.

icon

Zkušení kolegové

Náš tým zkušených realitních profesionálů vám rád pomůže i poradí.

icon

Moderní technologie

Využíváme moderních technologií a neustále pracujeme na zdokonalování našeho online marketingu.

icon

Prvotřídní servis

Poskytujeme našim klientům prvotřídní servis a neustále sledujeme jejich spokojenost.

icon

Jsme makléřům a klientům blíže

Rozšiřujeme naši pobočkovou síť, aby makléře nemuseli trávit zbytečně moc času cestováním a byli klientům k dispozici, která je jim nejbližší.