Sales Power

Sales Power

Pro koho je Sales Power určen

Program je vhodný pro středně pokročilé makléře, makléře, kteří úspěšně zvládli základy obchodování s nemovitostmi vyučované v kurzu Realitní profesionál 1 a mají za sebou první úspěšné obchody a dále pro makléře, kteří obchod s nemovitostmi sice rozběhli, ale pak začali stagnovat a neví, jakým směrem by se jejich práce měla dále ubírat. Program je určen pro všechny, kteří se chtějí mít dobré obchodní výsledky.

Co se v programu Sales Power naučíte

Naučíte se řadu pokročilých strategií, které vám pomohou v rozvoji vaší realitní živnosti. Naučíte se, jak se z dobrého makléře můžete stát výborným makléřem a realizovat tržby od 150.000 Kč měsíčně výše. Konkrétně se naučíte, jak efektivněji pracovat s prodávajícími a kupujícími, jak získávat zakázky z internetu a sociálních sítích, jak efektivně pracovat s obchodní databází, jak navazovat kontakty v terénu, jak organizovat prohlídky, maximalizovat dny otevřených dveří a mnoho dalšího. Tom Ferry vám ukáže, jak se můžete stát magnetem na klienty.

Autorem programu je kouč Tom Ferry, jeden z nejlepších a nejvíce žádaných trenérů realitních makléřů současnosti. Někteří makléři v ČR si dříve mysleli, že strategie, které Tom Ferry učí, pocházejí ze zahraničí a v ČR nemohou fungovat. Úspěšní absolventi kurzu v České republice dokázali, že tyto názory jsou mylné. Úspěšným účastníkům totiž vzrostla produkce často o desítky procent. Nejlepším absolventi dokonce svou produkci během několika měsíců více než zdvojnásobili.   

Videa jsou s českými titulky. Pokud se vám nezobrazují, můžete si je zapnout na Youtube.

Zde je úvodní video programu:

Program obsahuje 16 DVD toho nejlepšího, co se v realitní branži mohou realitní makléři naučit.

A co o programu Sales Power říkají účastníci?

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Pro makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši realitní makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.