Předražená a povinná školení

Předražená a povinná školení
Doba čtení: 2 minuty

Mýtus

RE/MAX má předražená a povinná školení

Fakt

Usilujeme, aby naše školení, výcvikové programy a tréninky byly kvalitní. Posuďte sami. Úvodní šesti týdenní výcvikový program stojí 11.600,- Kč + DPH a makléřům náklady na jeho absolvování refundujeme z prvních uzavřených obchodů, tzn. získají kvalitní trénink zdarma. 16týdenní trénink Sales Power pro středně pokročilé makléře nabízíme za symbolický příspěvek 100,- Kč + DPH. 10týdenní trénink Business by design nabízíme rovněž za symbolickou cenu 100,- Kč.

Základní mentoring, tj. pomoc makléři v konkrétních obchodních případech je makléřem dokonce hrazen až z uzavřených obchodů. Video programy v rámci RE/MAX University jsou v ceně ročního členského poplatku. Pro začínající makléře jsou povinná pouze úvodní školení Power Start a trénink Realitní profesionál 1.

Na zkušené makléře se tato povinnost nevztahuje. Povinná je rovněž písemná zkouška, kterou musí makléři podstoupit každé dva roky, a která prokazuje, zda mají nezbytné znalosti a orientují se na trhu. Absolvování zkoušky je bezplatné, platí se pouze za opakování pokusu v případě neúspěchu. Žádná další povinná školení společností RE/MAX stanovená nejsou.

Mělo by však být bytostným zájmem makléře do svého osobního a profesního rozvoje investovat. Jde nám především o to, aby makléři poskytovali vysoce kvalitní služby a odborné poradenství klientům.

Pokud makléř nemá dostatečné znalosti pro kvalitní výkon realitní profese, zpravidla jej vyzveme, ať dovednosti získá. Zdali tak makléř učiní samostudiem či návštěvou jím zvolených kurzů je pouze na něm. Jsme společností pro makléře, kteří se chtějí rozvíjet. Nejsme společností pro lidi, kteří si myslí, že studium skončilo maturitní zkouškou.

Příspěvky v blogu