Kariéru sportovce skončila v 28 letech, dnes úspěšně podniká v realitách

Kariéru sportovce skončila v 28 letech, dnes úspěšně podniká v realitách

Bývala profesionální basketbalistkou. S manželem, také vrcholovým sportovcem, se dnes stará o dvě malé děti a navíc rozjela vlastní podnikání. Jak se dá skloubit práce a rodina a jaké sportovní návyky pomáhají rozjet podnikání?

Práce realitního makléře může být v mnoha ohledech vysněným povoláním. Nabízí šanci být svým vlastním pánem, organizovat si činnost podle osobních potřeb, poznávat nové lidi a věnovat se zajímavému podnikání. Navíc jde o ideální možnost jak skloubit podnikání a rodinu.

Zvládnu to lépe a s přehledem

Své o tom ví i Hanka Filip, která se po dráze profesionální basketbalistky zamilovala do práce realitní makléřky. Byť se k tomuto podnikání dostala vlastně náhodou. Když se po sedmnácti letech prožitých v zahraničí vrátila zpět do České republiky, musela vyřešit bytovou situaci. Mladé rodině se dvěma dětmi byl stávající domov malý. Bylo nutné prodat původní, dnes už nevyhovující byt a současně najít nový prostor pro rodinu. První větší kontakt s realitním byznysem ale pro Hanku nebyl příliš pozitivní. „Měla jsem paní makléřku, která pracovala sama na sebe. Svoji práci sice odvedla, ale jako prodávající, tedy jako klient, jsem si řadu věcí musela zařídit. Tato zkušenost mě dovedla na to, že bych se do makléřiny mohla pustit sama,“ vzpomíná s odstupem času Hanka Filip. Tak se rozhodla, že si takovou práci vyzkouší. „Hledala jsem proto firmu, která by pracovala podle jasných pravidel. Obešla jsem čtyři realitky a RE/MAX pro mne byla jasná volba. Má totiž jasně nastavená pravidla a systém, což mi vyhovuje.“

Práci si organizuji podle dětí

Kromě vřelého uvítání se Hance dostalo i skvělé podpory od ostatních kolegů. Když o něco později dostala nabídku z bankovního sektoru, kde již dříve také působila, rozhodnutí bylo jednoduché. Práce realitního makléře je totiž pro Hanku splněný sen. „Na mé práci je úžasné, že při ní mám velký dostatek volnosti a svobody. Když je člověk pilný, poctivý a férový, tak to může dobře fungovat,“ říká Hanka Filip. Čas si organizuje podle sebe a potřeb svých klientů. Sama říká, že jí nevadí prohlídky v neděli, v poledne či večer. To její klienti umí ocenit. Ostatně v minulém roce se podílela na několika náročných transakcích, které by daly zabrat i zkušenému matadorovi.

Hana Filip, realitní makléřka RE/MAX Alfa

Uvažujete o změně své kariéry a chcete uspět v podnikání s realitami?

Díky podpoře Alfy, kvalitnímu know-how a odborné pomoci v začátcích může v této profesi uspět dokonce i nezkušený začátečník. I Vy se můžete stát uznávaným makléřem, který má zajímavé výdělky a dostatek času, aby si mohl příjemně užívat života. Díky zázemí velké sítě a letitým zkušenostem získáte správné startovací podmínky proto, aby Vaše podnikání bylo opravdu úspěšným.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.