Práce makléře je rychlá cesta, jak investovat do nemovitostí

Práce makléře je rychlá cesta, jak investovat do nemovitostí

Když nemáte dost peněz a chcete investovat do nemovitostí, je práce realitního makléře nejlepší průpravou. Proč?

Většina úspěšných makléřů dříve nebo později začne investovat do nemovitostí. Je to přirozený vývoj v naší branži.

Jako makléř porozumíte realitnímu trhu

Realitní investor musí rozumět realitnímu trhu. A nejsnazší cesta, jak mu porozumět, je stát se realitním makléřem. Jako makléř se naučíte identifikovat vhodné investiční nemovitosti. Budete vědět, po jakých nemovitostech je a není na trhu poptávka.

Jako makléř poznáte do detailů procesy nákupu a prodeje nemovitostí. Budete vědět, na co si máte dát pozor. Jako makléř poznáte, jaké nemovitosti a v jakých lokalitách jsou na pronájem vhodné a jaké ne.

Jako makléř budete umět získávat nejlepší hypotéky a naučíte se lépe využívat efekt finanční páky, která vám pomůže maximalizovat výnos vlastního kapitálu.

To, co se jako makléř naučíte, vám pomůže vyvarovat se investičních chyb.

Dobří makléři vydělávají několik miliónů ročně

Pokud jste schopným obchodníkem, jako realitní makléř byste si měli vydělávat několik miliónů ročně. To vám poskytne startovací kapitál pro nákupy investičních nemovitostí.

Svoji první investiční nemovitost jsem koupil po třech letech práce realitního makléře. Bohužel až po třech letech, protože v té době jsem neměl nikoho, od koho bych se mohl investování učit. Vy se můžete učit od nás.

Investiční příležitosti z první ruky

Je jen otázkou času, kdy jako realitní makléř najdete výborné investiční příležitost. Dobrých investičních příležitostí mají realitní makléři každý rok několik.

Jsou totiž lidé, kteří chtějí prodat nemovitost a nechtějí nebo nemohou si dovolit čekat několik měsíců, než se najde kupec z inzerce. A proto upřednostní výkup nemovitosti, tj. rychlý prodej, avšak za nižší cenu.

Důvodů, proč jsou lidé ochotni prodat nemovitosti rychle a pod cenou je několik. Často potřebují velmi rychle získat peníze. Např. na nákup jiné nemovitosti, nebo protože mají finanční problémy.

Chcete se stát realitním makléřem nebo se dozvědět o práci makléře více? Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.
Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 603 426 237

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Pro makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši realitní makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.