Práce makléře je rychlá cesta, jak investovat do nemovitostí

Práce makléře je rychlá cesta, jak investovat do nemovitostí
Doba čtení: 2 minuty

Když nemáte dost peněz a chcete investovat do nemovitostí, je práce realitního makléře nejlepší průpravou. Proč?

Většina úspěšných makléřů dříve nebo později začne investovat do nemovitostí. Je to přirozený vývoj v naší branži.

Jako makléř porozumíte realitnímu trhu

Realitní investor musí rozumět realitnímu trhu. A nejsnazší cesta, jak mu porozumět, je stát se realitním makléřem. Jako makléř se naučíte identifikovat vhodné investiční nemovitosti. Budete vědět, po jakých nemovitostech je a není na trhu poptávka.

Jako makléř poznáte do detailů procesy nákupu a prodeje nemovitostí. Budete vědět, na co si máte dát pozor. Jako makléř poznáte, jaké nemovitosti a v jakých lokalitách jsou na pronájem vhodné a jaké ne.

Jako makléř budete umět získávat nejlepší hypotéky a naučíte se lépe využívat efekt finanční páky, která vám pomůže maximalizovat výnos vlastního kapitálu.

To, co se jako makléř naučíte, vám pomůže vyvarovat se investičních chyb.

Dobří makléři vydělávají několik miliónů ročně

Pokud jste schopným obchodníkem, jako realitní makléř byste si měli vydělávat několik miliónů ročně. To vám poskytne startovací kapitál pro nákupy investičních nemovitostí.

Svoji první investiční nemovitost jsem koupil po třech letech práce realitního makléře. Bohužel až po třech letech, protože v té době jsem neměl nikoho, od koho bych se mohl investování učit. Vy se můžete učit od nás.

Investiční příležitosti z první ruky

Je jen otázkou času, kdy jako realitní makléř najdete výborné investiční příležitosti. Dobrých investičních příležitostí mají realitní makléři každý rok několik.

Jsou totiž lidé, kteří chtějí prodat nemovitost a nechtějí nebo nemohou si dovolit čekat několik měsíců, než se najde kupec z inzerce. A proto upřednostní výkup nemovitosti, tj. rychlý prodej, avšak za nižší cenu.

Důvodů, proč jsou lidé ochotni prodat nemovitosti rychle a pod cenou je několik. Často potřebují velmi rychle získat peníze. Např. na nákup jiné nemovitosti, nebo protože mají finanční problémy.

Chcete se stát realitním makléřem nebo se dozvědět o práci makléře více? Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 603 426 237

Příspěvky v blogu