Webináře

Webináře

Každý měsíc pořádáme pro makléře webináře na témata, která je zajímají. Všechny webináře jsou nahrané, abyste si je mohli přehrát i vy.

Období COVIDu výrazně posunulo orientaci REMAX Akademie na online vzdělávání.

REMAX Akademie každý měsíc připravuje webináře na různá témata a všechny webináře jsou archivovány pro pozdější přehrání v intranetu.

Můžete se tak těšit na desítky záznamů z webinářů na téma marketing, obchodní dovednosti, právo, daně, stavebnictví či katastr nemovitostí.

Zde je příklad webinářů, které si můžete, jako makléře RE/MAX Alfa, zdarma přehrát.

Další webináře najdete v intranetu RE/MAX Akademie.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Pro makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši realitní makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.