Rok 2018 byl v RE/MAX Alfa opět rokem rekordním

Rok 2018 byl v RE/MAX Alfa opět rokem rekordním
Doba čtení: 3 minuty

Za rok 2018 jsme zrealizovali tržby ve výši 52,2 mil, což představuje nárůst 10,4 % ve srovnání s rokem 2017. Stali jsme se tak nejproduktivnější kanceláří celé sítě RE/MAX.

Alfa tak patří dlouhodobě mezi nejlépe prosperující realitní kanceláře v Praze. Pokud zvažujete kariéru v realitách nebo nejste ve své realitní kanceláři spokojeni, vstupem do Alfy učiníte jedno z nejlepších pracovních rozhodnutí ve vašem životě.

Na jakých pilířích stavíme prosperitu a co vám můžeme nabídnout?

1. Pouze kvalitní makléři

V našem týmu je místo pouze pro inteligentní a poctivé realitní makléře. Kvalitní makléřský tým je Alfou a omegou našeho úspěchu. Máme jedny z nejpřísnějších požadavků na kvalitu makléřů, ale pokud se stanete členem našeho týmu, zjistíte, jak je příjemné mít vedle sebe kolegy, se kterými je radost spolupracovat a na které se můžete spolehnout.

2. Investice do marketingu

Investujeme velké finanční prostředky do marketingu na podporu práce našich realitních makléřů. Díky tomu budete schopni zakázky získávat nejen snadněji, ale také je budete i snadněji prodávat.

3. Podpora vzdělávání

Věřím v celoživotní vzdělávání. Kdo se nerozvíjí, začne zakrňovat a po nějaké době začne stagnovat i jeho byznys. Proto makléřům nabízíme neustálý přísun informací a vzdělávání ve všech oblastech, které potřebují pro svou práci, např. obchodní dovednosti, marketing, řízení vlastního byznysu atd. Všechny kurzy, workshopy a semináře, které makléřům nabízíme, jsou zdarma. Je velmi málo společností, které vám nabídnou tak kvalitní makléřské vzdělávání jako v Alfě, a to jak pro začínající makléře, tak pro ty, co jsou ostřílenými profesionály. Školení pro začínající makléře v Česku nabízí už kde kdo, ale my vám můžeme nabídnout know-how nejlepších makléřů této planety. RE/MAX nám k tomu nabízí ideální podmínky.

4. Podpora růstu efektivity makléřské práce

Pracovat jako workoholik a pak se z toho zhroutit, to není žádné umění. Učíme makléře pracovat efektivně, aby nejen dobře vydělávali, ale měli čas i na rodinu a své koníčky. A toho je možné dosáhnout jen chytrou organizací práce a využíváním technologií na zvýšení produktivity. Snažíme se k tomu vytvářet nejlepší podmínky. Například tak, že podporujeme makléře, aby dělali to, co umí nejlépe a co je nejvíce baví, a to ostatní, aby delegovali. Učíme makléře, aby řídili svůj byznys jako byznys a používali k tomu chytré nástroje. A to většina makléřů v ČR neumí a nedělá.

5. Maximální odměňování pro makléře

Chceme jít nadále cestou maximálního odměňování pro makléře, a proto máme minimální náklady a režie, abychom makléřům mohli nabízet čím dál více. Vysoké odměňovací modely však jsou v rovnováze s vysokými investicemi do marketingu, tak aby makléřům přinášely maximální prospěch.

Počet zrealizovaných realitních transakcí v Česku dle údajů Českého statistického úřadu v roce 2018 klesl ve srovnání s rokem 2017 o 5,1 %. RE/MAX Alfa i celý RE/MAX roste na úkor naší konkurence a v tomto trendu chceme pokračovat i nadále.

Rozhodli jsme se, že otevřeme další pobočky, abychom byli blíže našim klientům a zároveň vytvořili zázemí pro makléře v místech, kde žijí. Nechceme však bezhlavý růst poboček, který nás při první ekonomické recesi smete. Chceme stabilní růst, a proto kancelářské prostory kupujeme a v žádném případě nebudeme růst na úkor kvality makléřského týmu, o kterém se troufám tvrdit, že profesně patří k těm nejkvalitnějším na realitním trhu.

Zajímá vás práce realitního makléře v Alfě?

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 603 426 237

Příspěvky v blogu