Staň se členem Alfa týmu

Staň se členem Alfa týmu

RE/MAX Alfa je jedničkou mezi kancelářemi RE/MAX na českém trhu a jedna z nejúspěšnějších v Evropě. Níže jsem shrnul několik důvodů, proč stále více špičkových realitních makléřů volí spolupráci s Alfou.

Budujete svoje podnikání pod záštitou silné značky

Makléři u nás nepracují pro firmu, ale firma pracuje pro ně. V rámci RE/MAX Alfa si budujete vlastní značku bez nevýhod spojených se samostatným podnikáním. Veškeré zázemí včetně kanceláří a sítě kontaktních míst po Praze, IT systémů, vzdělávání, asistentky či právního převodce je pro makléře připraveno. 

Navíc šance, že narazíte na zákazníka, který nezná značku RE/MAX, je velmi malá. RE/MAX balón je jedno z neznámějších log celosvětově a naprostá většina zákazníku si jej spojuje s vynikajícími službami. Všichni makléři RE/MAX tak využívají výhod spojených se skoro 50 lety budování značky RE/MAX společně s celorepublikovými marketingovými aktivitami společnosti.

Co říká o důvodech přechodu do RE/MAX Alfa náš úspěšný makléř David Majer:

„Hlavním důvodem byl marketing, kdy jsem v minulé RK nemohl působit coby makléř jako osobní značka, ale musel jsem být schován pouze pod jménem realitky. Já se však chtěl prezentovat na internetu také jako David Majer a radit či pomáhat lidem online, psát blog a řešit jejich problémy. Taky jsem nechtěl klienty lákat na falešné marketingové sliby, jako je například prodej bez provize, jelikož to rozhodně není férová praktika a nechtěl jsem klientům lhát.“

Konsolidace trhu a synergie

Stejně jako v jiných odvětvích, i v realitách postupně dochází ke konsolidaci trhu. Menší a střední realitní kanceláře nejsou na vysoce konkurenčním trhu schopny svým makléřům zajistit podmínky, podporu a zázemí, ztrácí makléře a z trhu postupně odchází. Naopak RE/MAX Alfa roste každým rokem, v posledních letech dokonce dvouciferně. Úspěch přitahuje úspěch.

Vyšší odměňovací modely

Realitním makléřům nabízíme větší podíl ze zrealizovaných obchodů, než většina našich konkurentů, protože nemáme zbytečné režijní náklady a uplatňujeme nákladové synergie. Nezaměstnáváme zbytečnou pracovní sílu, spoustu manažerů a nejsme multi-levelmarketingovou realitkou. To vše z provizí makléřů ukousává nezanedbatelný podíl, který radši vyplatíme našim makléřům. 

Špičkový vzdělávací systém a mentoring

Pro úspěch realitních makléřů je nejdůležitější podpora kanceláře v jejich rozvoji. Nabízíme prvotřídní výcvikový program pro začínající makléře a těm zkušeným nabízíme podporu, která jim pomáhá jejich podnikání neustále rozvíjet a zefektivňovat. V Alfě mohou naši makléři navštěvovat semináře, tréninky či se vzdělávat v našem e-learningovém centru. Vše je zdarma. V e-learningovém centru najdete výukové materiály a testy zaměřené na rozvoj obchodních a podnikatelských dovedností. Makléři mají možnost účastnit se celorepublikových, Evropských či celosvětových RE/MAX Convention, kde mají možnost osobně se potkat a hovořit s těmi nejlepšími na trhu. Výsledkem je, že ve srovnání s konkurencí máme výrazně větší procento makléřů, kteří uspějí.

Co říká o důvodech přechodu do RE/MAX Alfa náš úspěšný makléř Ondřej Kučera:

„Dalším důležitým faktorem pro byly touha po vlastním zlepšování, odborném pokroku, kvalitním vzdělávání. Práci s inteligentními kolegy, možnost pracovat s někým, kdo je v určitém směru chytřejší a šikovnější než já, prostě kdo dělá věci jinak. Někdo, od koho se můžu něco opravdu dobrého naučit, růst a rozvíjet své schopnosti.

Kolektiv

Není to jen o práci. Jsme dobrá parta a dokážeme si užít společný čas i mimo naše podnikání. Sportovní turnaje, společné večeře či víkendové výjezdy mimo Prahu nám pravidelně zpříjemňují naše pracovní povinnosti.

Autor článku: Jan Zachystal, manažer RE/MAX Alfa

Kontaktujte nás

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Vysoké ohodnocení

Nabízíme nadstandardní ohodnocení. Naučíme vás slušně vydělávat.

icon

Pomáháme makléřům růst

Profesní i osobní růst makléřů je pilířem našeho i jejich úspěchu.

icon

Zkušení kolegové

Náš tým zkušených realitních profesionálů vám rád pomůže i poradí.

icon

Moderní technologie

Využíváme moderních technologií a neustále pracujeme na zdokonalování našeho online marketingu.

icon

Prvotřídní servis

Poskytujeme našim klientům prvotřídní servis a neustále sledujeme jejich spokojenost.

icon

Jsme makléřům a klientům blíže

Rozšiřujeme naši pobočkovou síť, aby makléře nemuseli trávit zbytečně moc času cestováním a byli klientům k dispozici, která je jim nejbližší.