Rosteme výrazně rychleji než celý realitní trh

Rosteme výrazně rychleji než celý realitní trh

Realitní trh se nachází stejně jako ekonomika ve fázi solidního růstu. RE/MAX Alfa však roste několikanásobně rychleji, než celý realitní trh. Rosteme tedy na úkor naší konkurence.

Připojte se k našemu týmu a budete moct z našeho růstu profitovat také. Jak?

Propracovaný marketing

Díky našemu marketingu budete schopni zalistovat více nemovitostí a dovolit si pracovat exkluzivně. Díky unikátnímu prodejnímu plánu budete nemovitosti snadněji a rychleji prodávat a zároveň budete pro své prodávající klienty schopni zajišťovat vyšší prodejní cenu.

Kvalitní vzdělávací systém

Díky našemu vzdělávacímu systému se budete moct celoživotně rozvíjet. Především vás naučíme pracovat výrazně efektivněji, s menším stresem, odbourat překážky, které vás v práci brzdí a celkově být více v pohodě. K tomu vám nabízíme semináře, tréninky, osobního mentora, e-learnignové centrum a kouče. Vše proto, abyste po pracovní stránce byli maximálně spokojeni.

Provizní systém pro makléře, který nemá srovnání

Díky tomu, že jsme silná, prosperující společnost a přitom máme minimální režijními náklady, můžeme našim makléřům nabízet provizní systém, který si většina našich konkurentů nemůže dovolit. Našim makléřům nabízíme 50 až 90% podíl ze zrealizovaných obchodů.

Nástroje pro práci makléřů

Dlouhodobě investujeme hodně peněz do vývoje nástrojů na podporu práce makléřů. Pomohou vám zefektivnit mnoho činností.

A výsledek? Rosteme výrazně rychleji než celý realitní trh. Nárůst tržeb o 73,4 % za rok 2015 ve srovnání s rokem 2014 je jasným důkazem, že naše strategie je správná.

Realitní trh je ve skvělé kondici. Nabízí tak zajímavé příležitosti, jak můžete pomáhat svým klientům realizovat sny o lepším bydlení a díky tomu si zajistit zajímavé příjmy. Kdy jindy začít obchodovat na realitním trhu, než právě teď?

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer REMAX Alfa
Tel. 603 426 237

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.