Rosteme výrazně rychleji než celý realitní trh

Rosteme výrazně rychleji než celý realitní trh
Doba čtení: 2 minuty

Realitní trh se nachází stejně jako ekonomika ve fázi solidního růstu. RE/MAX Alfa však roste několikanásobně rychleji, než celý realitní trh. Rosteme tedy na úkor naší konkurence.

Připojte se k našemu týmu a budete moct z našeho růstu profitovat také. Jak?

Propracovaný marketing

Díky našemu marketingu budete schopni zalistovat více nemovitostí a dovolit si pracovat exkluzivně. Díky unikátnímu prodejnímu plánu budete nemovitosti snadněji a rychleji prodávat a zároveň budete pro své prodávající klienty schopni zajišťovat vyšší prodejní cenu.

Kvalitní vzdělávací systém

Díky našemu vzdělávacímu systému se budete moct celoživotně rozvíjet. Především vás naučíme pracovat výrazně efektivněji, s menším stresem, odbourat překážky, které vás v práci brzdí a celkově být více v pohodě. K tomu vám nabízíme semináře, tréninky, osobního mentora, e-learnignové centrum a kouče. Vše proto, abyste po pracovní stránce byli maximálně spokojeni.

Provizní systém pro makléře, který nemá srovnání

Díky tomu, že jsme silná, prosperující společnost a přitom máme minimální režijními náklady, můžeme našim makléřům nabízet provizní systém, který si většina našich konkurentů nemůže dovolit. Našim makléřům nabízíme 50 až 90% podíl ze zrealizovaných obchodů.

Nástroje pro práci makléřů

Dlouhodobě investujeme hodně peněz do vývoje nástrojů na podporu práce makléřů. Pomohou vám zefektivnit mnoho činností.

A výsledek? Rosteme výrazně rychleji než celý realitní trh. Nárůst tržeb o 73,4 % za rok 2015 ve srovnání s rokem 2014 je jasným důkazem, že naše strategie je správná.

Realitní trh je ve skvělé kondici. Nabízí tak zajímavé příležitosti, jak můžete pomáhat svým klientům realizovat sny o lepším bydlení a díky tomu si zajistit zajímavé příjmy. Kdy jindy začít obchodovat na realitním trhu, než právě teď?

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa
Tel. 603 426 237

Příspěvky v blogu