V roce 2021 jsme zvýšili tržby o 58 % na 106 mil. Kč

V roce 2021 jsme zvýšili tržby o 58 % na 106 mil. Kč

V roce 2021 jsme zrealizovali tržby z prodeje a pronájmu nemovitostí ve výši 106.437.446 Kč, což je o 58,52 % lepší výsledek než v roce 2020, kdy jsme realizovali tržby ve výši 67.145.404 Kč.

Důraz na vysokou kvalitu realitních služeb a spolupráci s inteligentními a férovými makléři se nám vrací v nárůstu tržeb. Patříme tak k nejúspěšnějším kanceláří. Máme pobočky v Praze a Brně.

Zvažujete-li práci realitního makléře a hledáte kvalitní zázemí pro vaše realitní podnikání v Alfě ho naleznete.

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Pro makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši realitní makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.