standard-title O nás

O nás

Představujeme vám náš manažerský tým

Petr Podlešák – manažer společnosti

Realitní makléř Petr Podlešák

Jsem realitním makléřem od roku 2000. V roce 2002 jsem se začal zabývat i přípravou, akvizicí a prodejem rezidenčních developerských projektů. V roce 2005 jsem otevřel první kancelář RE/MAX v ČR, která se od roku 2007 jmenuje RE/MAX Alfa. Věnuji se strategickému rozvoji, marketingu, získávání významných klientů, školením a trénováním realitních makléřů. Jsem absolventem Vysoké školy ekonomie a managementu, obor marketing, management. Podnikám od roku 1993.

Jan Zachystal, MBA – manažer společnosti

Působím na českém realitním trhu od počátku roku 2001. Od roku 2005 věnuji přípravě a realizaci developerských projektů. Jsem absolventem Escuela Superior de Marketing y Administración Barcelona, obor podnikový management. V RE/MAX Alfa mám na starosti nábor a mentoring nových makléřu a finanční řízení firmy.

Albína Kashkarova – mentor makléřů

Již od roku 2010 pomáhám prodávajícím prodat nemovitost za nejlepší možnou cenu, kupujícím výhodně koupit, pronajímatelům najít slušného a platícího nájemce. Mojí specializací jsou rezidenční nemovitosti na Proseku a v okolí. Na Proseku bydlím a tuto lokalitu dobře znám. Mám přehled o tom, jaká je situace na místním trhu s realitami, jak se tady pohybují ceny, vím o všech nabídkách bytů v této lokalitě a obracejí se na mě potenciální zájemci o koupi.

Příspěvky v blogu

Načítání…