Bestseller “Každý zvítězí” přichází do našich knihkupectví

Bestseller “Každý zvítězí” přichází do našich knihkupectví
Doba čtení: 2 minuty

Inspirace z pozadí příběhu společnosti RE/MAX. Bestseller magazínu Wall street journal přichází konečně do našich knihkupectví i v českém jazyce.

Kniha Každý zvítězí od Phila Harkinse a Keitha Hallihana není jen skvělé svědectví o naplnění snu o vytvoření nejlepší a největší realitní společnosti na světě a autobiografií zakladatelů společnosti RE/MAX, je to inspirující čtení pro každého, kdo chce v byznysu, ale i v životě dokázat něco mimořádného. Je to příběh o pevné vůli nevzdat se svého přesvědčení a o schopnosti překonávat bezmezné překážky v cestě za úspěchem…

O knize napsali

„Kniha by měla být povinnou četbou pro všechny, kteří chtějí být úspěšní nejen ve společnosti RE/MAX, ale v každém byznysu, protože poodhaluje všechny ingredience nutné k úspěšnému podnikání. Úspěšný příběh Gail a Davea Linigerových jasně dokazuje, že samotný skvělý nápad nestačí, že je nutná tvrdá práce, excelentní osobní leadership, kreativní marketing a neutuchající energie k překonávání překážek na cestě za vytyčenými cíli”.

David Krajný, prezident a zakladatel RE/MAX Česká republika

„Kniha „Everybody wins” mne naplňuje obrovskou energií, velkou hrdostí a pocitem smysluplnosti toho, co děláme. Je plná inspirujících myšlenek a strhujících příběhů, lidí z okolí společnosti RE/MAX. Nečtěte ji, protože musíte, ale protože chcete. Od první kapitoly jste vtaženi do neuvěřitelně silného příběhu o splnění jednoho velkého snu, na jehož konci stojí největší realitní společnost na světě”.

Tomáš Svoboda, spolumajitel RE/MAX Pro

„Tohle je kniha o úspěchu, vítězství a leadershipu, která obsahuje lekce důležité pro všechny organizace, které chtějí být špičkou ve svém oboru”.

Warren Bennis, autor knihy On Becoming a Leader a významný profesor byznysu, Universita jižní Kalifornie

„Přistihl jsem se, jak si při čtení knihy Každý zvítězí znovu a znovu opakuji slovíčko „wow”. Sága o společnosti RE/MAX je příběhem velkého zvratu v oboru díky velice odvážnému snu. Jak jsem řekl: Wow”!

Tom Peters, spoluautor knihy In search of Excellence

„Kniha Každý zvítězí nabízí cenné rady, jak budovat kulturu, která podporuje inovaci, růst a neustálé vzdělávání. Kapitola o „leadershipu pelotonu” je nezbytnou četbou pro lídry, kteří chtějí měnit vizi v akci.”

John Hammergren, předseda a výkonný ředitel společnosti McKesson Corp.

Příspěvky v blogu