Rok 2020 je ideální pro navázání spolupráce s RE/MAX Alfa

Rok 2020 je ideální pro navázání spolupráce s RE/MAX Alfa
Doba čtení: 4 minuty

Pokud chcete posunout Váš realitní business dále, podívejte se na hlavní důvody, proč stále více zkušených makléřů volí spolupráci s RE/MAX Alfa.

Konsolidace trhu a synergie

Stejně jako v jiných odvětvích, i v realitách postupně dochází ke konsolidaci trhu. Menší a střední realitní kanceláře nejsou na vysoce konkurenčním trhu schopny svým makléřům zajistit podmínky, podporu a zázemí, ztrácí makléře a z trhu postupně odchází. Naopak RE/MAX roste každým rokem, v posledních letech dokonce dvouciferně. Úspěch přitahuje úspěch.

Budování vlastního brandu

Makléři u nás nepracují pro firmu, ale firma pracuje pro ně. V rámci RE/MAX Alfa si budujete vlastní značku bez nevýhod spojených se samostatným podnikáním. Veškeré zázemí včetně kanceláří a sítě kontaktních míst po Praze, IT systémů, vzdělávání, asistentky či právního převodce je pro makléře připraveno. 

Co říká o důvodech přechodu do RE/MAX Alfa náš úspěšný makléř David Majer:

„Hlavním důvodem byl marketing, kdy jsem v minulé RK nemohl působit coby makléř jako osobní značka, ale musel jsem být schován pouze pod jménem realitky. Já se však chtěl prezentovat na internetu také jako David Majer a radit či pomáhat lidem online, psát blog a řešit jejich problémy. Taky jsem nechtěl klienty lákat na falešné marketingové sliby, jako je například prodej bez provize, jelikož to rozhodně není férová praktika a nechtěl jsem klientům lhát.“

Známost značky

Šance, že narazíte na zákazníka, který nezná značku RE/MAX je velmi malá. RE/MAX balón je jedno z neznámějších log celosvětově a naprostá většina zákazníku si jej spojuje s vynikajícími službami. Všichni makléři RE/MAX tak využívají výhod spojených s více než 40 lety budování značky RE/MAX společně s celorepublikovými marketingovými aktivitami společnosti.

Co říká o důvodech přechodu do RE/MAX Alfa náš úspěšný makléř Ondřej Kučera:

Jedním z hlavním důvodů pro mě je celkově dobrý dojem ze značky RE/MAX – kvalita, úroveň, serióznost, potenciál, vize, etika, dobrá pozice a respekt na trhu, dobré jméno u klientů.

IT systém a on-line marketing

Celorepublikový MLS systém se výrazně podílí na úspěchu našich makléřů. V rámci tohoto interního systému realizujeme v současnosti přes 20% všech našich zakázek.

Pomáháme našim vybudovat makléřům webové stránky a nabízíme komplexní řešení pro online marketing a správu webů. Naši makléři díky tomu získávají snadněji a levněji více zakázek.

Vyšší podíl ze zrealizovaných obchodů

Realitním makléřům nabízíme větší podíl ze zrealizovaných obchodů, než většina našich konkurentů, protože nemáme zbytečné režijní náklady a uplatňujeme nákladové synergie. Nezaměstnáváme zbytečnou pracovní sílu, spoustu manažerů a nejsme multi-levelmarketingovou realitkou. To vše z provizí makléřů ukousává nezanedbatelný podíl a ten radši vyplatíme našim makléřům.

Máme nižší náklady než malé nezávislé realitky. Získáváme vyšší úspory nákladovými synergiemi a sdílením know-how a to i přesto, že odvádíme poplatky do společného reklamního fondu a poplatek za frančízu. Zároveň však máme nižší náklady než velké korporátní či MLM realitky. Tyto realitky mají totiž vyšší náklady na organizační strukturu, než frančízové kanceláře, které si většinou řídí manažeři, jež zároveň i firmu vlastní. A z těchto důvodů můžeme našim makléřům vyplácet vyšší podíly z obchodů.

Vzdělávání

Pro úspěch realitních makléřů je nejdůležitější podpora kanceláře v jejich rozvoji. Nabízíme prvotřídní výcvikový program pro začínající makléře a těm zkušeným nabízíme podporu, která jim pomáhá jejich podnikání neustále rozvíjet a zefektivňovat.V Alfě mohou naši makléři navštěvovat semináře, tréninky či se vzdělávat v našem e-learningovém centru. Vše je zdarma. V e-learningovém centru najdete výukové materiály a testy zaměřené na rozvoj obchodních a podnikatelských dovedností. Makléři mají možnost účastnit se celorepublikových, Evropských či celosvětových RE/MAX Convention, kde mají možnost osobně se potkat a hovořit s těmi nejlepšími na trhu. Výsledkem je, že ve srovnání s konkurencí máme výrazně větší procento makléřů, kteří uspějí.

Co říká o důvodech přechodu do RE/MAX Alfa náš úspěšný makléř Ondřej Kučera:

Dalším důležitým faktorem pro byly touha po vlastním zlepšování, odborném pokroku, kvalitním vzdělávání. Práci s inteligentními kolegy, možnost pracovat s někým, kdo je v určitém směru chytřejší a šikovnější než já, prostě kdo dělá věci jinak. Někdo, od koho se můžu něco opravdu dobrého naučit, růst a rozvíjet své schopnosti.

Příspěvky v blogu