RE/MAX je pro makléře příliš drahý

RE/MAX je pro makléře příliš drahý
Doba čtení: 2 minuty

Mýtus

RE/MAX je pro makléře příliš drahý.

Fakt

Koncept realitní kanceláře RE/MAX, kdy makléři získávají 70 % až 80% podíl ze zrealizovaných obchodů výměnou za příspěvky na náklady kanceláře je makléři žádaný. Začínajícím makléřům nabízíme také i odměňovací model 60 %. Většina makléřů však chce pracovat právě v modelu 80 %, jednoduše protože se jim to vyplatí. Naši makléři se participací na nákladech stávají našimi skutečnými partnery a klienty, kterých si opravdu vážíme. Schopným makléřům se model finančně vyplatí a o ty neúspěšné nestojíme.

Naši makléři jsou součástí jedné z nejznámějších realitních společností v České republice, která se těší dobré pověsti. To je deviza, která jim pomáhá otevírat dveře u klientů a usnadňuje obchodní jednání.

Makléřům nabízíme kvalitní vzdělávací programy, které neustále zdokonalujeme. Vzdělávání makléřů je jednou z našich nejvyšších priorit a troufáme si tvrdit, že patří k nejlepším na trhu.

Makléři získávají přístup k nejmodernějším technologiím, do jejichž vývoje neustále investujeme velké finanční prostředky. Investujeme velké prostředky do marketingu, propagace a optimalizace webových stránek www.remaxalfa.cz. Stránky www.re-max.cz provozované centrálou RE/MAX ČR navíc patří k nejnavštěvovanějším webovým stránkám realitních kanceláří v ČR. Pro měření návštěvnosti stránek používáme výhradně statistiky Google Analytics, které považujeme za nejobjektivnější analytický nástroj, a který neumožňuje umělé navyšování návštěvnosti prostřednictvím hrátek se zdrojovými kódy, jak je bohužel mezi realitními kancelářemi smutnou praxí.

Našim makléřům toho nabízíme mnohem více.

Kde méně zaplatíte, můžete i méně dostat. V konečném důsledku to pro vás může být dražší v podobě nižších příjmů a více práce. Například, pokud vám realitní kancelář nabídne vyšší procentní odměnu, protože investuje méně prostředků do marketingu, i vaše příjmy mohou být nižší z důvodu nižších prodejů.

Příspěvky v blogu