RE/MAX je pro makléře příliš drahý

RE/MAX je pro makléře příliš drahý

Mýtus

RE/MAX je pro makléře příliš drahý.

Fakt

Koncept realitní kanceláře RE/MAX, kdy makléři získávají 70 % až 80% podíl ze zrealizovaných obchodů výměnou za příspěvky na náklady kanceláře je makléři žádaný. Začínajícím makléřům nabízíme také i odměňovací model 60 %. Většina makléřů však chce pracovat právě v modelu 80 %, jednoduše protože se jim to vyplatí. Naši makléři se participací na nákladech stávají našimi skutečnými partnery a klienty, kterých si opravdu vážíme. Schopným makléřům se model finančně vyplatí a o ty neúspěšné nestojíme.

Naši makléři jsou součástí jedné z nejznámějších realitních společností v České republice, která se těší dobré pověsti. To je deviza, která jim pomáhá otevírat dveře u klientů a usnadňuje obchodní jednání.

Makléřům nabízíme kvalitní vzdělávací programy, které neustále zdokonalujeme. Vzdělávání makléřů je jednou z našich nejvyšších priorit a troufáme si tvrdit, že patří k nejlepším na trhu.

Makléři získávají přístup k nejmodernějším technologiím, do jejichž vývoje neustále investujeme velké finanční prostředky. Investujeme velké prostředky do marketingu, propagace a optimalizace webových stránek www.remaxalfa.cz. Stránky www.re-max.cz provozované centrálou RE/MAX ČR navíc patří k nejnavštěvovanějším webovým stránkám realitních kanceláří v ČR. Pro měření návštěvnosti stránek používáme výhradně statistiky Google Analytics, které považujeme za nejobjektivnější analytický nástroj, a který neumožňuje umělé navyšování návštěvnosti prostřednictvím hrátek se zdrojovými kódy, jak je bohužel mezi realitními kancelářemi smutnou praxí.

Našim makléřům toho nabízíme mnohem více.

Kde méně zaplatíte, můžete i méně dostat. V konečném důsledku to pro vás může být dražší v podobě nižších příjmů a více práce. Například, pokud vám realitní kancelář nabídne vyšší procentní odměnu, protože investuje méně prostředků do marketingu, i vaše příjmy mohou být nižší z důvodu nižších prodejů.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Pro makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši realitní makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.