80 % z provizí pro zkušené makléře první 3 měsíce zdarma

80 % z provizí pro zkušené makléře první 3 měsíce zdarma

Jste zkušeným makléřem? Pracujete pro konkurenční kancelář, která vám neposkytuje dostatečné zázemí a služby? Přejděte do Alfy.

Získejte 80 % podíl z provizí první 3 měsíce zdarma

Po třech měsících si můžete zvolit, zdali zůstanete v modelu 80 % nebo zvolíte model 70 % nebo 60 %. Nabídka je trvalá a vztahuje se na zkušené realitní makléře.

Připojení k Alfě může být nejlepší rozhodnutí vašeho života

S námi budete vždy o několik kroků před konkurencí. S menším úsilím budete vydělávat více. A nejen to, s námi se budete seberealizovat jako málokde.

Staňte se makléřem Alfy

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.