Informační portál pro realitní makléře

Přijmeme realitní makléře do kanceláře v Praze 9 – Újezd nad Lesy

Koupili jsme kancelářské prostory v obchodním centru Blatov v Praze 9 – Újezdu nad Lesy a připravujeme zde pobočku realitní kanceláře RE/MAX Alfa. V nově nabízené kanceláři nabídneme zázemí pro 5 realitních makléřů. Dva už máme, zbývají nám 3 volné pracovní stoly.

Hledáme do týmu v Újezdu nad Lesy realitní makléře.

Chcete své podnikání postavit na kvalitní službě klientům?

Pomůžeme vám vybudovat profitabilní realitní živnost. Hledáme poctivé, spolehlivé a inteligentní obchodníky, kteří se chtějí stále rozvíjet a práci vnímají na prvním místě jako službu lidem.

Realitní řemeslo vás kompletně naučíme. Kvalitní kurzy, semináře, tréninky jsou pro naše makléře zdarma. Pomůžeme vám zviditelnit a nabízíme vám bezkonkurenční zázemí a podporu.

Patříme k realitním kancelářím s nejvyššími požadavky na kvalitu práce realitních makléřů. Z dobré pověsti našich makléřů můžete profitovat i vy.

Podívejte se, co o realitních službách makléřů Alfy říkají klienti.

Pobočku realitní kanceláře RE/MAX Alfa plánujeme otevřít v 1. čtvrtletí 2019, ul. Oplanská 2614, Praha 9 – Újezd nad Lesy, obchodní centrum Blatov.

Obchodní centrum Blatov nabízí kvalitní zázemí pro poskytování realitních služeb. U obchodního centra je dostatek parkovacích míst pro realitní makléře a jejich klienty. 

 

Samotné kanceláře budou reprezentativní, klimatizované, s hezkým výhledem do zeleně. V okolí jsou obchody, restaurace, kavárna. Kanceláře budou mít zasedačku pro 6 lidí, 5 pracovních stolů pro makléře + recepce. Oproti plánku níže jsme kvůli komfortu makléřů ubrali jeden pracovní stůl.

 

Chcete pracovat v jedné z nejlépe fungujících
realitních kanceláří v ČR?

Kontaktujte nás na tel. 603 426 237 nebo nám napište. 

Když jsem před lety vybírala firmu, kde začnu pracovat jako makléřka, vybírala jsem si nejlepší z nejlepších. A to byla a myslím, že stále je RE/MAX Alfa. Dává realitnímu makléři vše, co potřebuje. Naučí (vzdělávací programy, kurzy a inovace, o kterých jsem jinde neslyšela), pomůže (mentor, právník, asistentka, kolegové), zajistí (svou provizi jsem dostala vždy a včas).

profile-pic
Albina Kashkarova
makléřka RE/MAX Alfa
Přijmeme realitní makléře do kanceláře v Praze 9 – Újezd nad Lesy
4 (80%) 1 vote[s]