Přijmeme realitní makléře do kanceláře v Praze 9 – Újezd nad Lesy

Přijmeme realitní makléře do kanceláře v Praze 9 – Újezd nad Lesy
Doba čtení: 2 minuty

Otevřeli jsme v obchodním centru Blatov v Praze 9 – Újezdu nad Lesy pobočku Alfy. V nově nabízené kanceláři nabídneme zázemí pro 5 realitních makléřů. Tři už máme, zbývají nám 2 volné pracovní stoly.

Hledáme do týmu v Újezdu nad Lesy realitní makléře

Chcete své podnikání postavit na kvalitní službě klientům?

Pomůžeme vám vybudovat profitabilní realitní živnost. Hledáme poctivé, spolehlivé a inteligentní obchodníky, kteří se chtějí stále rozvíjet a práci vnímají na prvním místě jako službu lidem.

Realitní řemeslo vás kompletně naučíme. Kvalitní kurzy, semináře, tréninky jsou pro naše makléře zdarma. Pomůžeme vám se startem vašeho podnikání a s propagací, poradíme vám, jak prodat nemovitost a na nic při tom nezapomenout. Nabízíme vám bezkonkurenční zázemí a podporu.

Patříme k realitním kancelářím s nejvyššími požadavky na kvalitu práce realitních makléřů. Z dobré pověsti našich makléřů můžete profitovat i vy.

Pobočku realitní kanceláře RE/MAX Alfa jsme otevřeli v 1. čtvrtletí 2019, ul. Oplanská 2614, Praha 9 – Újezd nad Lesy, obchodní centrum Blatov.

Obchodní centrum Blatov nabízí kvalitní zázemí pro poskytování realitních služeb. U obchodního centra je dostatek parkovacích míst pro realitní makléře a jejich klienty.

Vzhled kanceláře

Naše kancelář je reprezentativní, klimatizovaná, s hezkým výhledem do zeleně. V okolí jsou obchody, restaurace, kavárna. Kancelář má zasedačku pro 6 lidí, 5 pracovních stolů pro makléře + recepce. Oproti plánku níže jsme kvůli komfortu makléřů ubrali jeden pracovní stůl.

RE/MAX Alfa Praha 9 - Újezd nad Lesy

Chcete pracovat v jedné z nejlépe fungujících realitních kanceláří v ČR?

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

Příspěvky v blogu