Přijmeme realitní makléře do kanceláře v Praze 9 – Újezd nad Lesy

Přijmeme realitní makléře do kanceláře v Praze 9 – Újezd nad Lesy

Otevřeli jsme v obchodním centru Blatov v Praze 9 – Újezdu nad Lesy pobočku Alfy. V nově nabízené kanceláři nabídneme zázemí pro 5 realitních makléřů. Tři už máme, zbývají nám 2 volné pracovní stoly.

Hledáme do týmu v Újezdu nad Lesy realitní makléře

Chcete své podnikání postavit na kvalitní službě klientům?

Pomůžeme vám vybudovat profitabilní realitní živnost. Hledáme poctivé, spolehlivé a inteligentní obchodníky, kteří se chtějí stále rozvíjet a práci vnímají na prvním místě jako službu lidem.

Realitní řemeslo vás kompletně naučíme. Kvalitní kurzy, semináře, tréninky jsou pro naše makléře zdarma. Pomůžeme vám se startem vašeho podnikání a s propagací, poradíme vám, jak prodat nemovitost a na nic při tom nezapomenout. Nabízíme vám bezkonkurenční zázemí a podporu.

Patříme k realitním kancelářím s nejvyššími požadavky na kvalitu práce realitních makléřů. Z dobré pověsti našich makléřů můžete profitovat i vy.

Pobočku realitní kanceláře RE/MAX Alfa jsme otevřeli v 1. čtvrtletí 2019, ul. Oplanská 2614, Praha 9 – Újezd nad Lesy, obchodní centrum Blatov.

Obchodní centrum Blatov nabízí kvalitní zázemí pro poskytování realitních služeb. U obchodního centra je dostatek parkovacích míst pro realitní makléře a jejich klienty.

Vzhled kanceláře

Naše kancelář je reprezentativní, klimatizovaná, s hezkým výhledem do zeleně. V okolí jsou obchody, restaurace, kavárna. Kancelář má zasedačku pro 6 lidí, 5 pracovních stolů pro makléře + recepce. Oproti plánku níže jsme kvůli komfortu makléřů ubrali jeden pracovní stůl.

RE/MAX Alfa Praha 9 - Újezd nad Lesy

Chcete pracovat v jedné z nejlépe fungujících realitních kanceláří v ČR?

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Pro makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši realitní makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.