Konkurenční doložka

Konkurenční doložka

Mýtus

RE/MAX má ve smlouvách s realitními makléři dvouletou konkurenční doložku. Tzn., že po ukončení spolupráce makléř nesmí pracovat po dobu dvou let v realitní branži.

Fakt

Konkurenční doložky jsme přestali používat v roce 2010. V minulosti, kdy jsme investovali velké finanční prostředky do výcviku realitních makléřů, měla konkurenční doložka smysl. Náš výcvik makléřů je v současné době mnohem efektivnější a proto konkurenční doložky postrádají smysl. Makléři nejsou po ukončení smlouvy o spolupráci vázáni přestupy ke komukoli.

Nicméně nevylučuji, že některé frančízy RE/MAXu konkurenční doložky stále používají jako ochranu za investované prostředky do výcviku makléřů. Princip konkurenčních doložek je běžný v mnoha společnostech. Společnosti investují do výcviku svých pracovníků a požadují za to určité závazky. V RE/MAX Alfa žádné závazky nepožadujeme.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Pro makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši realitní makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.