Informační portál pro realitní makléře

Kurzy a tréninky pro realitní makléře

Věříme, že dlouhodobý úspěch makléřů je a bude vždy založen na opravdu vynikajících realitních službách. Aby makléř mohl vynikající služby poskytovat, potřebuje znát velmi dobře realitní problematiku a okolí, ve kterém působí. Musí znát základy práva a daní týkající se nemovitostí, musí mít dobrou průpravu v oblasti psychologie, vyjednávání, komunikační dovednosti a také trpělivost. A ze všeho nejvíce však musí svou práci chápat jako službu lidem a mít ji rád. My vám pomůžeme stát se skutečným realitním profesionálem.

Když jsem před lety vybírala firmu, kde začnu pracovat jako makléřka, vybírala jsem si nejlepší z nejlepších. A to byla a myslím, že stále je RE/MAX Alfa. Dává realitnímu makléři vše, co potřebuje. Naučí (vzdělávací programy, kurzy a inovace, o kterých jsem jinde neslyšela), pomůže (mentor, právník, asistentka, kolegové), zajistí (svou provizi jsem dostala vždy a včas).

profile-pic
Albina Kashkarova
makléřka RE/MAX Alfa

Snažíme se makléře učit nejlepšími lidmi z oboru. Našimi mentory a lektory se proto mohou stát pouze lidé, kteří sami patřili či patří mezi nejlepší realitní makléře.

Nechceme zaměřovat pouze na rozvoj dovedností spojených přímo s výkonem práce makléře, jde nám celkově o rozvoj člověka jako lidské bytosti.

Máte zájem se dozvědět malou ochutnávku z toho, co makléře učíme? Nechte si od nás zasílat tipy pro realitní makléře, zajímavé informace o realitním podnikání či pozvánky na naše akce.  Přihlásit k odběru zpráv se můžete prostřednictvím formuláře vlevo