Staňte se realitním rentiérem

Staňte se realitním rentiérem

Myslíte si, že investice do realit v Praze s výnosem minimálně 10 % ročně je utopie?

Možná si řeknete, že takto vysoké zhodnocení kapitálu je v dnešní době nesmysl nebo je vykoupeno vysokým investičním rizikem.

Omyl. Investice do nemovitostí jsou velmi bezpečně, pokud tedy víte, jak je správně uchopit. A kouzlo ke zvýšení zisku spočívá ve správném výběru nemovitosti a nastavení finanční páky. A my vás tento koktejl můžeme jako našeho realitního makléře naučit namíchat. Abyste se stali se realitním rentiérem, stačí vám kapitál min. 300.000,- Kč. Žádná utopie, reálné výsledky, podložené reálnými čísly. Stát se realitním makléřem vám pomůže zorientovat se na realitním trhu a pochopit problematiku obchodování s nemovitostmi. To vše vám pomůže v následných realitních investicích. Alespoň taková je moje osobní zkušenost.

Chcete navštívit některý z našich investičních seminářů?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Petr Podlešák
Autor článku: Bc. Petr Podlešák, manažer REMAX Alfa
Tel. 603 426 237

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.