Informační portál pro realitní makléře

Realitní makléř/ka pro luxusní rezidenční nemovitosti

Nabídka práce - realitní makléř/ka

Chcete svoji kariéru realitního makléře pozvednout na nejvyšší možnou úroveň?

Staňte se členem našeho Alfa týmu pro luxusní nemovitosti.

Jaká bude náplň vaší práce?

Budete kompletně zajišťovat realitní transakce v segmentu luxusních nemovitosti.

Mám Alfu moc ráda, v podstatě jsem si ji hned zamilovala. Má radost, že pracuji právě tady stále trvá a to je báječné.- Dorina Šebíková, makléřka RE/MAX Alfa

Co vám nabízíme?

  • Rozvoj vašeho realitního podnikání na vyšší úroveň.
  • Vynikající podmínky pro práci.
  • Přátelský kolektiv a férové jednání.
  • Využívání kanceláří v centru Prahy 24 hodin denně.
  • Zázemí silné realitní společnosti.
  • Možnost inzerce nemovitostí v celosvětové inzertní síti.
  • Interní MLS systém.
  • Umožníme vám vybudovat své vlastní obchodní jméno a vlastní klientelu.
  • Odměňovací model 80 % výměnou za férové příspěvky na náklady kanceláře a marketing.

Oceňuji možnost účastnit se různých seminářů nebo skupinového koučinku. Líbí se mi inovativní přístup kanceláře k novým trendům a technologiím. Velmi hodnotné jsou nástroje, které máme k dispozici – především Business Booster, s menšími výhradami Page4you.- Martin Březina, makléř RE/MAX Alfa

Jaké máme požadavky na přijetí do týmu pro luxusní nemovitosti

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu a proaktivní přístup, sociální vyzrálost.
  • Trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální osobnostní profil.
  • Analytické myšlení a schopnost tvořit správné úsudky.
  • Minimálně 5 let zkušeností na pozici realitního makléře.
  • Dobrá znalost anglického jazyka. Znalost dalších světových jazyků výhodou.
  • Závazek k mimořádné kvalitě práce.
  • Závazek k perfektnímu marketingu.
  • Závazek používání vozu min. vyšší střední třídy. (např. Volkwagen Passat, Superb, Audi A4 a podobně). Pokud z důvodů parkování v centru Prahy preferujete menší menší vozy, tak akceptujeme menší vozy vyšší střední třídy (např. Audi 3, Lexus CT, Mercedes A)

Místo působení

Praha

Trochu o naší filozofii obchodního partnerství

Naší strategií je vytvářet skutečná partnerství. Hledáme živnostníky, kteří si chtějí vybudovat svou vlastní realitní živnost pod záštitou silné značky. Proto našim makléřům nenabízíme žádný zaměstnanecký poměr, nabízíme jim skutečné, plnohodnotné obchodní partnerství.

Máte zájem o setkání? Kontaktujte nás.

Líbí se mi motivující prostředí díky nově vstupujícím makléřům, dobrý kolektiv, inspirativní šéf:-) A líbí se mi takováto možnost vyjádření názoru k situaci v kanceláři (tj. dotazníky) – dělal bych častěji.- Jakub Žižka, makléř RE/MAX Alfa

4.4 (87.84%) 51 votes