Informační portál pro realitní makléře

Realitní makléř/ka pro Brno

Nabídka práce - realitní makléř pro Brno a okolí

Jaká bude náplň vaší práce?

Budete kompletně zajišťovat průběh realitní transakce od zalistování nemovitosti do nabídky až po její úspěšný prodej či pronájem. Aktivity budete zajišťovat osobně či ve spolupráci našimi smluvními partnery.

Mám Alfu moc ráda, v podstatě jsem si ji hned zamilovala. Má radost, že pracuji právě tady stále trvá a to je báječné.- Dorina Šebíková, makléřka RE/MAX Alfa

Co vám nabízíme?

  • Naučíme vás celé realitní řemeslo. Nabízíme kurzy, tréninky, koučing, e-learningové centrum. Většina ze vzdělávacích programů je zdarma.
  • Nabízíme vám nemovitosti. S námi se nemusíte bát nedostatku zakázek.
  • Vynikající podmínky pro práci.
  • Přátelský kolektiv a férové jednání.
  • Možnost dalšího profesního růstu.
  • Zázemí silné realitní společnosti.
  • Možnost inzerce nemovitostí v celosvětové inzertní síti.
  • Interní MLS systém.
  • Umožníme vám vybudovat své vlastní obchodní jméno a vlastní klientelu.
  • Odměňovací model 60 %, 80 % výměnou za férové příspěvky na náklady kanceláře a marketing.

Náš vzdělávací systém pro realitní makléře nemá v České republice srovnání a je pro makléře zdarma. Například náklady na absolvování kursu “Realitní profesionál” vám po jeho úspěšném absolvování a po prvních pěti uzavřených obchodech kompenzujeme. Kurz rovněž nabízíme i jako rekvalifikační program, který vám může proplatit úřad práce.

Oceňuji možnost účastnit se různých seminářů nebo skupinového koučinku. Líbí se mi inovativní přístup kanceláře k novým trendům a technologiím. Velmi hodnotné jsou nástroje, které máme k dispozici – především Business Booster, s menšími výhradami Page4you.- Martin Březina, makléř RE/MAX Alfa

Co od vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu a proaktivní přístup.
  • Trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální osobnostní profil.
  • Analytické myšlení a schopnost tvořit správné úsudky.
  • Předchozí obchodní zkušenosti vítány.
  • Zkušenosti v realitní branži nejsou podmínkou, avšak u začínajících realitních makléřů požadujeme absolvování základního výcvikového programu.
  • Sociální vyzrálost.

Hledáme realitního makléře/ku pro Brno a okolí.

Trochu o naší filozofii obchodního partnerství

Naší strategií je vytvářet skutečná partnerství. Hledáme živnostníky, kteří si chtějí vybudovat svou vlastní realitní živnost pod záštitou silné značky. Proto našim makléřům nenabízíme žádný zaměstnanecký poměr, nabízíme jim skutečné, plnohodnotné obchodní partnerství.

Naše nabídka spolupráce je proto určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu, ale obávají se začít úplně sami bez žádné podpory. Na druhou stranu však nechtějí pracovat pro realitní kancelář, která sváže jejich iniciativu a vnutí jim striktní režim práce, kancelář, kde jim šéf bude diktovat od kdy, do kdy mají pracovat a co a jak mají dělat, ale přitom většinový podíl ze zrealizovaných obchodů si ponechá sama kancelář.

Nebudeme vám slibovat nemožné, nicméně nemusíte se u nás obávat žádného nudného zaměstnaneckého poměru za průměrný plat, frustrace z nedostatku seberealizace a z toho, že pracujete pro někoho jiného. V Alfě totiž kancelář pracuje pro makléře, nikoli makléři pro kancelář.

Jak u nás probíhá pracovní pohovor?

Jsou vám nepříjemné pracovní pohovory, na které jste byli zvyklí třeba v korporacích? Několika stupňová výběrová kola, skupinové pohovory, nepříjemné otázky a nedůstojná atmosféra atd.? Ničeho takového se u nás bát nemusíte. Posadíme nad kávou a budeme diskutovat o vašich i našich představách o spolupráci. Také vám otevřeně řekneme, o čem práce v realitách je, dozvíte se, jak ty pozitivní, tak i negativní stránky, které v jiných kancelářích často zatajují. Mezitím se samozřejmě budeme snažit zjistit, jestli pro práci makléře máte předpoklady. Nemusíte se však bát žádných hloubkových osobnostních testů, nepříjemných otázek, které vás vystresují na několik dní dopředu. I kdybychom se nedohodli, dozvíte se při schůzce zajímavé informace z realitní branže.

Máte zájem o setkání? Kontaktujte nás.

Líbí se mi motivující prostředí díky nově vstupujícím makléřům, dobrý kolektiv, inspirativní šéf:-) A líbí se mi takováto možnost vyjádření názoru k situaci v kanceláři (tj. dotazníky) – dělal bych častěji.- Jakub Žižka, makléř RE/MAX Alfa

4.4 (88.33%) 48 votes