Informační portál pro realitní makléře

Personální manažer

HR manager

Popis pozice:

Předmětem vaší práce bude vyhledávat talentované obchodníky do našeho týmu.

Jaká je cílová skupina lidí, které byste měl/a do týmu vyhledávat?

Cílovou skupinou jsou obchodníci s podnikatelským myšlením, s obchodní praxí min. 1 rok a prokazatelnými obchodními výsledky. Není podmínkou, aby se jednalo o realitní makléře se zkušenostmi v realitní branži.

Pro koho je nabídka personalisty určena?

Nabídka je určena pro personalistu či personální agenturu. Nehledáme personalistu na pracovní poměr.

Požadujeme:

  • praxi v personální oblasti a zkušenosti s vyhledáváním pracovníků v obchodním profesích.
  • zkušenosti s prací s lidmi, kteří mají podnikatelské myšlení.
  • Schopnost provádět selekci podle definovaných kritérií

Nabízíme:

  • zajímavou motivační odměnu
  • dlouhodobou spolupráci.

Odměna za personální práci je fakturována na základě výsledků.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Ohodnoťte příspěvek