Maxův den v REMAXu. Řídím si svůj čas

Maxův den v REMAXu. Řídím si svůj čas

Zdravím vás, mé jméno je Maxmilián Rez, pracuji roky pro realitní společnost RE/MAX Alfa. Nebo RE/MAX Alfa pracuje pro mě? Prozradím později. Kolegové si mě, Maxe, vytvořili ze svých pracovních životů. Jsem mixem jejich zkušeností z praxe.

Jak makléř s nemovitostmi pracuje a čím se zabývá? To zajímá i nové uchazeče o práci. Popíšu vše přehledně v malém seriálku Maxův den v síti RE/MAX.

Sleduji východ slunce z nového bytu

Ráno často vstávám před východem slunce. V zimě okolo sedmé, v létě o hodinu dříve. Je úžasné pozorovat vycházející zlatavou kouli, nabíjí mě energií na celý den. Ovšem pokud mám schůzku večer, přispím si. Díky práci v RE/MAXu jsem si za čas mohl dovolit pěkný byt s terasou na jihovýchod, s výhledem do přírody. Když usedám ke snídani, mám za sebou ranní hygienu a menší rozcvičku.

Volná pracovní doba mě na makléřské práci baví. Ale nemyslete si, že každý druhý den spím do 11. To ne. Řídím se heslem „Bez práce nejsou koláče.“

Abych vydělal, musím pracovat. Pokud prohýřím svůj čas na sociálních sítích, nevydělám nic. Pracuji efektivně a své činnosti optimalizuji. Například když volám klientům a sděluji jim stav zakázek, zavolám rovnou deseti nebo dvaceti najednou. A pak se zase věnuji jiné činnosti.

Do kanceláře už nemusím

Mám-li od rána schůzky s klienty, jedu z domova přímo za nimi. Jinak mířím párkrát týdně do kanceláře. Není nutné, abych tam byl pořád. Jen na jednání s klienty, výměnu informací a zkušeností s kolegy. Ušetřím tak mnoho času, mám práci hotovou dříve a odpoledne můžu mít volno.

Začátky jsou těžké

Když jsem začínal u RE/MAXu, vstřebání potřebných znalostí mi trvalo několik měsíců. Býval jsem v práci déle, abych se vše naučil co nejdříve, i 10 hodin denně.

Dnes je to lepší, čas si řídím sám. Jedu-li za klientem o víkendu, udělám si volnější další den. Plně mi tento režim vyhovuje, práce makléře s nemovitostmi je pestrá, potkávám zajímavé lidi. Vůbec mi nevadí, že za nimi občas zajedu i večer. Je to lepší, než denně sedět v kanceláři od 9 do 17 a dělat, že něco děláte.

Chcete si řídit svůj pracovní čas?

Hledáme další šikovné a podnikavé makléře. Je-li vaším cílem něco jiného než práce od do, určitě se ozvěte. Sledovat východ slunce z nového bytu a mít svobodnou práci je skvělé.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Vysoké ohodnocení

Nabízíme nadstandardní ohodnocení. Naučíme vás slušně vydělávat.

icon

Pomáháme makléřům růst

Profesní i osobní růst makléřů je pilířem našeho i jejich úspěchu.

icon

Zkušení kolegové

Náš tým zkušených realitních profesionálů vám rád pomůže i poradí.

icon

Moderní technologie

Využíváme moderních technologií a neustále pracujeme na zdokonalování našeho online marketingu.

icon

Prvotřídní servis

Poskytujeme našim klientům prvotřídní servis a neustále sledujeme jejich spokojenost.

icon

Jsme makléřům a klientům blíže

Rozšiřujeme naši pobočkovou síť, aby makléře nemuseli trávit zbytečně moc času cestováním a byli klientům k dispozici, která je jim nejbližší.