Maxův den v REMAXu. Řídím si svůj čas

Maxův den v REMAXu. Řídím si svůj čas

Zdravím vás, mé jméno je Maxmilián Rez, pracuji roky pro realitní společnost RE/MAX Alfa. Nebo RE/MAX Alfa pracuje pro mě? Prozradím později. Kolegové si mě, Maxe, vytvořili ze svých pracovních životů. Jsem mixem jejich zkušeností z praxe.

Jak makléř s nemovitostmi pracuje a čím se zabývá? To zajímá i nové uchazeče o práci. Popíšu vše přehledně v malém seriálku Maxův den v síti RE/MAX.

Sleduji východ slunce z nového bytu

Ráno často vstávám před východem slunce. V zimě okolo sedmé, v létě o hodinu dříve. Je úžasné pozorovat vycházející zlatavou kouli, nabíjí mě energií na celý den. Ovšem pokud mám schůzku večer, přispím si. Díky práci v RE/MAXu jsem si za čas mohl dovolit pěkný byt s terasou na jihovýchod, s výhledem do přírody. Když usedám ke snídani, mám za sebou ranní hygienu a menší rozcvičku.

Volná pracovní doba mě na makléřské práci baví. Ale nemyslete si, že každý druhý den spím do 11. To ne. Řídím se heslem „Bez práce nejsou koláče.“

Abych vydělal, musím pracovat. Pokud prohýřím svůj čas na sociálních sítích, nevydělám nic. Pracuji efektivně a své činnosti optimalizuji. Například když volám klientům a sděluji jim stav zakázek, zavolám rovnou deseti nebo dvaceti najednou. A pak se zase věnuji jiné činnosti.

Do kanceláře už nemusím

Mám-li od rána schůzky s klienty, jedu z domova přímo za nimi. Jinak mířím párkrát týdně do kanceláře. Není nutné, abych tam byl pořád. Jen na jednání s klienty, výměnu informací a zkušeností s kolegy. Ušetřím tak mnoho času, mám práci hotovou dříve a odpoledne můžu mít volno.

Začátky jsou těžké

Když jsem začínal u RE/MAXu, vstřebání potřebných znalostí mi trvalo několik měsíců. Býval jsem v práci déle, abych se vše naučil co nejdříve, i 10 hodin denně.

Dnes je to lepší, čas si řídím sám. Jedu-li za klientem o víkendu, udělám si volnější další den. Plně mi tento režim vyhovuje, práce makléře s nemovitostmi je pestrá, potkávám zajímavé lidi. Vůbec mi nevadí, že za nimi občas zajedu i večer. Je to lepší, než denně sedět v kanceláři od 9 do 17 a dělat, že něco děláte.

Chcete si řídit svůj pracovní čas?

Hledáme další šikovné a podnikavé makléře. Je-li vaším cílem něco jiného než práce od do, určitě se ozvěte. Sledovat východ slunce z nového bytu a mít svobodnou práci je skvělé.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.