Jste mamimka po mateřské a hledáte práci?

Jste mamimka po mateřské a hledáte práci?
Doba čtení: 2 minuty

Jako maminka pečující o děti možná víte, že je není úplně lehké najít dobré zaměstnání. A pokud ho najdete, zaměstnavatelé si často nárokují váš čas natolik, že už vám ho tolik nezbývá na vaše děti a rodinu, jak byste si přála.

Jak to udělat, pokud chcete skloubit práci s péčí o rodinu?

Naložte si pouze tolik práce, kolik sama unesete. Práce realitní makléřky je v tomto ohledu naprosto ideální. Sama si určíte, o kolik klientů se chcete starat a svůj diář si naplánujete s ohledem na svou rodinu. Můžete pracovat i z domova, abyste měla své děti nablízku. K práci potřebujete pouze notebook, telefon, internet a profesionální podpůrný tým za zády.

Nabízíme speciální zvýhodněný pracovní program pro maminky předškolních dětí. U nás si své pracovní tempo určíte pouze sama, ale sama v tom rozhodně nebudete.

Ženy jsou v realitách často velmi úspěšné

Ženy mají větší cit pro detaily. Klientům tak při pořizování nového domova dokážou poradit i v detailech, které jejich mužští kolegové opomíjejí či jim nepřikládají význam.

Dalším důvodem, proč jsou ženy při prodeji nemovitostí tak úspěšné, že ví, co se v jejich okolí děje. Od dalších maminek, učitelek svých dětí ví, kdo v jejich okolí prodává či chce koupit byt nebo dům, a to jim pomáhá snadněji objevovat nové obchodní příležitosti.

Ženy jsou častěji empatičtější, než jejich mužští kolegové. Například v situacích, kdy se jejich klienti manželé rozvádí a potřebují vypořádat společné jmění manželů prodejem nemovitosti, dokážou ženy makléřky citlivěji přistupovat k potřebám svých klientů a vcítit se do jejich složité životní situace.

Chcete se dozvědět více informací o našem programu pro maminky předškolních dětí?

Mám zájem o další informace

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Příspěvky v blogu