Chcete více vydělávat?

Chcete více vydělávat?

Náš odměňovací systém je mezi makléři oblíbený.

Úspěšní realitní makléři chtějí být odměňováni co nejlépe. Proto děláme vše, abychom jim mohli nabídnout nejlepší podmínky pro práci. Kromě kvalitního zázemí také i co nejlepší odměňovací systém.

Tak proč odvádět velkou část ze zrealizovaných obchodů realitní kanceláři, ve které pracujete?

Vyšší podíl ze zrealizovaných provizí

Nebylo by lepší mít ze zrealizovaných obchodů větší podíl?

V RE/MAX Alfa vám nabídneme, jak kvalitní servis, tak i provizní podmínky, které patří k tomu nejlepšímu, co se na trhu nabízí. Nevěříte? Srovnejte si provizní podmínky sami v naší provizní kalkulačce pro makléře.

Nejedná se z naší strany přitom o žádné finanční harakiri. Naše realitní kancelář je profitabilní a vysoký podíl na provizích, které makléřům nabízíme, jsou dány vysokou efektivitou v řízení nákladů, nákladovými synergiemi s ostatními kancelářemi RE/MAX a velice efektivním marketingem.

Díky tomu můžete vydělávat více, než kdykoli předtím.

Naši makléři si mohou vybrat z těchto odměňovacích modelů:

  1. 60 % a minimálními příspěvky na náklady kanceláře (vhodné pro začínající makléře)
  2. 80 % s férovými příspěvky na náklady kanceláře (neoblíbenější model)

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.