Blíží se vám padesátka a hledáte kvalifikovanou práci?

Blíží se vám padesátka a hledáte kvalifikovanou práci?

Začněte s námi podnikat v realitách. Ve svém věku můžete využít životní zkušenosti a kontakty, které jste ve svém životě nashromáždil/a.

Sociální vyzrálost je při poskytování realitních služeb obzvlášť důležitá a klienty oceněna.

Začít podnikat není nikdy pozdě. Pomůžeme vám vybudovat prosperující realitní živnost s minimálními náklady, živnost, která vám zajistí trvalou prosperitu až do konce života.

Pakliže budete mít dobré výsledky a budete o to mít zájem, rádi vám umožníme, abyste své zkušenosti ze světa byznysu předávali mladší generaci našich makléřů a zajistili si tak další příjem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Co o Alfě říkají naši makléři?

Načítání…

Články o práci makléřů

Načítání…
icon

Osobní růst a vzdělávání

Věříme, že jedním z klíčových bodů úspěchu obchodníka je dlouhodobé, kontinuální vzdělávání. Po makléře zajišťujeme mentoring, koučing, pořádáme workshopy, semináře, na které zveme i hosty od konkurence či z jiných oborů. Naši makléři mají možnost účastnit se evropských či celosvětových RE/MAX Conventions, kde své know-how sdílejí ti nejlepší makléři z celého světa.

icon

Inspirativní prostředí

Pokud máte ambici stále se rozvíjet a patřit k nejlepším, Alfa je místo pro vás. O makléře se starají jen manažeři a mentoři, kteří v oboru dosáhli vynikajících výsledků. Naši makléři patří v oboru ke špičce - v současnosti již 8 našich makléřů patří do prestižní celosvětové RE/MAX síně slávy.

icon

Osobní svoboda

Naši makléři jsou podnikatelé a svůj čas si řídí sami. Jak si naplánují vlastní denní program a kolik času stráví prací je jen na nich. Nezajímá nás vysedávání v kanceláři či vyplňování reportů, pro nás je klíčová především spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientů.